Niceboy ION ORBIS Meteo Plus Sensor plus

Cena s DPH
29 €
Cena bez DPH: 24,17 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 453662
Niceboy

Niceboy ION ORBIS Meteo Plus Sensor plus [orbis-meteo-plus]

Inteligentný senzor teploty a vlhkosti

Teplota a vlhkosť sú základné hodnoty pre vytvorenie príjemného prostredia vo vašej domácnosti. So senzorom Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor máte teplotu aj vlhkosť pod kontrolou vo svojom mobilnom telefóne s aplikáciou Niceboy ION. Vďaka možnosti prepojenia s ďalšími produktmi môžete namerané hodnoty navyše využiť na ich automatické zapnutie alebo vypnutie v rámci inteligentných scenárov. Na použitie senzora je nutná centrálna jednotka Niceboy ION ORBIS Bridge.

O produkte

 • Inteligentný senzor na meranie teploty a vlhkosti
  Inteligentný senzor Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor monitoruje teplotu a vlhkosť v miestnosti s presnosťou na 0,3 °C. Vďaka širokej škále prevádzkových teplôt od -20 °C do +60 °C ho môžete využiť na pohodlný monitoring teploty aj vlhkosti nielen doma či v kancelárii, ale aj pre správne skladovanie potravín či vína, do skleníkov na pestovanie rastlín a pod. Senzor je vybavený digitálnym displejom, ktorý zobrazuje nielen nameranú teplotu a vlhkosť, ale aj úroveň signálu, čas a upozorní na nízky stav batérie. Správa zariadení je extrémne jednoduchá, ako aj v prípade ostatných produktov ION totiž prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie Niceboy ION.

 • Jednoduché zapojenie za okamih
  Inštalácia senzora Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor je otázkou okamihu. Senzor jednoducho umiestnite na vybrané miesto, kde chcete teplotu a vlhkosť merať. Na pripojenie senzora k vašej inteligentnej domácnosti je potom nutné mať centrálnu jednotku Niceboy ION ORBIS Bridge. A s celým procesom zapojenia vám pomôže mobilná aplikácia Niceboy ION, v ktorej následne môžete kontrolovať aktuálny stav, vykonávať nastavenie aj prepojiť senzor s ďalšími inteligentnými spotrebičmi v rámci inteligentných scenárov.

 • Cez mobilnú aplikáciu Niceboy ION ovládate senzory aj celú domácnosť
  Kompletné ovládanie senzora Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor nájdete v mobilnej aplikácii Niceboy ION, ktorá navyše podporuje viacero jazykov (vrátane češtiny a slovenčiny). Z aplikácie okrem senzorov ovládate aj všetky produkty inteligentnej domácnosti Niceboy ION a ich ovládanie je možné zdieľať aj medzi ostatných členov domácnosti. Zo svojho telefónu si na zariadení pohodlne nastavíte parametre, vytvoríte inteligentné scenáre, časové plány alebo zorganizujete svoje zariadenia do skupín. Zároveň inteligentné zariadenia Niceboy ION posielajú na váš telefón upozornenia a informácie o zmenách stavu, takže máte vždy prehľad, čo sa vo vašej domácnosti deje.

 • Prepojte svoje inteligentné zariadenia a vytvárajte inteligentné scenáre
  Po pripojení k centrálnej jednotke ION ORBIS Bridge môžete senzor prepojiť s ďalšími inteligentnými zariadeniami vo svojej sieti inteligentnej domácnosti a namerané hodnoty využiť na spúšťanie ďalších inteligentných produktov a automatizáciu svojej inteligentnej domácnosti. Automatické scenáre nastavíte jednoducho za okamih vo svojej mobilnej aplikácii Niceboy ION. Možností inteligentných scenárov je celý rad, automatizácia domácnosti totiž nebola nikdy jednoduchšia a zábavnejšia.

 • Otvorený systém inteligentnej domácnosti s ovládaním v aplikácii Niceboy ION
  Ovládanie a prepájanie vašich produktov ION prebieha jednoducho a pohodlne v mobilnej aplikácii Niceboy ION. Rad inteligentných senzorov ION ORBIS sa však navyše môže pochváliť otvorenosťou svojho systému, pretože podporuje protokoly ZigBee 3.0, Bluetooth aj MESH. Vďaka kompatibilite s viacerými protokolmi tak budete môcť do svojej siete inteligentnej domácnosti zapojiť ešte viac zariadení.


Kľúčové vlastnosti

 • Napájanie senzora zaisťujú 2 ks batérií typu AAA (nie sú súčasťou balenia)
 • Senzor zvládne monitorovať teplotu a vlhkosť v oblasti s dosahom 10 metrov od prístroja
 • Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor je kompatibilný s hlasovým asistentom Google Assistant
 • Možnosť vytvárania automatizovaných scenárov
 • Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie Niceboy ION
 • Pripravenie na prevádzku bez nutnosti náradia

Technická špecifikácia
Bezdrôtový protokol Zigbee
Napájanie Batéria
Typ batérie 2× AAA
Pracovná frekvencia 2400 MHz – 2483,5 MHz
Maximálny vysielací výkon (Zigbee) 9,99 dBm
Prevádzková teplota -20 °C až +60 °C , ±0,3 °C
Prevádzková vlhkosť 0 – 100 % RH, ± 0,3 %
Mobilná aplikácia Áno, Niceboy ION
Kompatibilita s hlasovými asistentami Google Assistant
Rozmery 75 × 17 × 45 mm

Obsah balenia:

 • Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor
 • Návod na použitie

Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách