Niceboy ION Sonic Sonická zubná kefka, čierna

Cena s DPH
38 €
Cena bez DPH: 31,67 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437005
Niceboy

Niceboy ION Sonic Sonická zubná kefka, čierna

Niceboy ION Sonic

Majte pod kontrolou belšie zuby vďaka sonickej technológii. Vysokofrekvenčná kefka Niceboy ION Sonic využívajúca až 43 000 kmitov za minútu sa efektívne postará o váš žiarivo biely úsmev. Niceboy ION SmartSonic vydrží na jedno nabitie až neuveriteľných 20 dní. A pretože má každý trochu iné zuby aj požiadavky na čistenie, ponúka Sonic hneď niekoľko režimov čistenia. Na dokonalé vyčistenie zubov budú Sonicu stačiť 2 minúty, teda 30 sekúnd na každý oblúk. Na zmenu oblúka vás vždy upozorní vibráciami, takže nie je potrebné nič strážiť a sledovať - kefka to urobí za vás.

Kľúčové vlastnosti

 • Špičková sonická technológia čistenia
 • Set troch hlavíc všetkých tvrdostí (soft, medium, hard) v balení
 • Inteligentné čistiace módy pre špecifické potreby
 • Dôkladné a rovnomerné čistenie so šikovnými časovačmi
 • Vodotesná indukčná nabíjacia stanica
 • Výdrž batérie až 20 dní pri každodennom čistení
 • Vodotesné telo s krytím IPX7
 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
 • Tichý chod
11-NCB-ION-SONIC-Black-1800x
Sonická technológia pre zdravšie a belšie zuby

Sonická technológia je najefektívnejší a najšetrnejší moderný spôsob čistenia zubov, násobne efektívnejší ako čistenie s manuálnou kefkou. Zárukou tak skvelého a rýchleho výsledku je kombinovaná sila dvoch súbežných čistiacich procesov. Sonický pohyb kefky po prvé vytvára bublinky, ktoré eliminujú povlak a dostávajú sa aj do ťažko prístupných medzizubných priestorov a ďasien. A súbežne na čistote zubov pracuje samotná kefka so 43 000 kmitmi za minútu.

Priamo v balení kompletný set troch hlavíc všetkých tvrdostí

Môžete si rovno vybrať presne takú tvrdosť kefky aká vyhovuje práve vám. Priamo v balení kefky Niceboy ION Sonic totiž máte na výber zo setu troch hlavíc všetkých tvrdostí - mäkké (soft), stredne tvrdé (medium) a tvrdé (hard).

5-NCB-ION-SONIC-Black-1800x


V ústrety vašim konkrétnym potrebám so špeciálnymi čistiacimi módmi

So šikovnými režimami kefky Niceboy ION Sonic si čistenie zubov prispôsobíte sebe maximálne na mieru. Režimy Sensitive a Clean sú štandardné programy pre všeobecné, každodenné čistenie. Mód White sa zameriava na odstraňovanie povrchových nečistôt. Režim ExtraCare je jemnejší režim na ochranu a masáž ďasien.

Špeciálne tvarovaná hlavica pre komplexnú starostlivosť

Hlavica kefky bola navrhnutá tak, aby verne kopírovala tvar zubov a líniu ďasien. Niceboy ION Sonic s husto vysadenými, vysoko kvalitnými štetinami od popredného výrobcu DuPont efektívne odstraňuje povrchové nečistoty a vyčistí aj ťažko prístupné miesta v ústach. Veľmi skoro tak zuby získavajú na prirodzenej belosti.

13-NCB-ION-SONIC-Black-1800x


Jednoduché nabíjanie s indukčnou stanicou

Kefka Niceboy tSonic disponuje vysokokapacitnou batériou s neuveriteľnou výdržou až 20 dní. V balení nájdete praktickú indukčnú nabíjaciu stanicu a stojan pre kefku v jednom. Obávať sa o ňu nemusíte, nabíjacia stanica je vodeodolná. Do elektriny ju potom pripojíte pomocou priloženého microUSB kábla.

Inteligentné časovače pre dôkladné každodenné čistenie

Maximálne efektívne a dôkladné čistenie vďaka šikovným časovačom. Časovač QuadPacer postráži, aby ste v každej časti úst strávili správny čas. Ústna dutina je rozdelená na štyri oblasti, po dokončení tridsaťsekundového čistenia každej oblasti vám kefka pripomenie, že môžete prejsť na ďalšiu oblasť. A kefka ION Sonic tiež postráži, aby ste svoje zuby čistili po všeobecne odporúčanú dobu 2 minút.

13-NCB-ION-Sonic-Black


Šetrná kefka, vhodná aj na použitie s vyspravovanými zubami

Sonická technológia je veľmi šetrná a bezpečná. Preto jej použitie vhodné na použitie s strojčekmi, mostíkmi, korunkami atď. Použitie sonických kefiek navyše predchádza tvorbe zubného kazu a prispieva k zdravším ďasnám.

12-NCB-ION-SONIC-Black-1800x


Obsah balenia

 • Rukoväť zubnej kefky Niceboy ION Sonic
 • 3x kefková hlavica (mäkká, stredná, tvrdá)
 • Bezdrôtová dokovacia stanica
 • Nabíjací kábel MicroUSB


Technická špecifikácia

Otáčky 43 000
Napätie 3,7 V
Výkon 1,85 W
Nabíjanie Bezdrôtový nabíjací dok
Výstupné napätie 5 V / 85 mA
Prevádzková doba 20 dní (vypočítané podľa prevádzkového stavu 2 minúty/čas a 2krát/deň)
Kapacita batérie 800 mAh
Doba nabíjania 8-10 hodín
Vodotesnosť IPX7


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách