Niceboy Raze 3 Titan prenosný reproduktor

89,99 €
77 €
Cena bez DPH: 64,17 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 411485
Niceboy

Niceboy Raze 3 Titan prenosný reproduktor [RAZE3-TITAN]

.

Vychutnajte si hudbu v novom rozmere!

Maximálny výkon, maximálny zvuk, to je prenosný reproduktor RAZE 3 Titan. So svojím skvelým výkonom 50 W dokáže ozvučiť párty doma aj vonku. Má čistý zvuk a s technológiou MaxxBass aj výrazné basy. Na jedno nabitie vydrží hrať až 15 hodín. To všetko zvládne pokojne pri bazéne - je totiž vodotesný (krytie IP67). Dá sa využiť aj ako powerbanka pre váš telefón či tablet a vďaka integrovanej anténe prehráva FM rádio bez pridaného kábla.

Prečo kúpiť Niceboy RAZE 3 Titan

 • Poriadna nálož zvuku vďaka 50 W
  Chcete, aby vás bolo poriadne počuť? Večierok doma aj na záhrade rozbehne extra hlasitý reproduktor s titanským výkonom 50 W. Zachováva si čistý zvuk a s technológiou MaxxBass aj poctivé basy. Kto chce mať ešte lepší zážitok z priestorového zvuku, môže si vďaka technológii True Wireless prepojiť zdroj hudby hneď s dvoma reproduktormi..
 • Nebojí sa vody
  Reproduktor RAZE 3 Titan niečo vydrží - pobyt v náročnom teréne, rannú rosu po večierku, ale dokonca aj pád do bazéna či silný dážď. Má totiž krytie IP67, preto je vodotesný a odolá aj prachu z prostredia.
 • Hrá až 15 hodín a slúži ako powerbanka
  Stačí reproduktor raz nabiť a môže vám hrať až 15 hodín. Navyše však funguje aj ako powerbanka: jednoducho pripojíte napríklad telefón cez USB kábel k reproduktoru a už sa nabíja.
 • FM rádio s integrovanou anténou
  Chcete pri vode alebo napríklad pri varení počúvať rádio? RAZE 3 Titan má vlastnú integrovanú anténu, takže si vďaka nemu pohodlne pustíte vaše obľúbené rozhlasové stanice bez toho, aby ste so sebou museli namiesto antény nosiť ešte kábel, ako je tomu pri mnohých iných reproduktoroch.
 • Hudba vo vašej réžii
  Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth 5.0, ale reproduktor môže hudbu prehrávať aj z celého radu médií: z microSD karty, z USB flash disku alebo pomocou audio kábla s 3,5 mm jackom.

Technická špecifikácia

Model: Niceboy RAZE 3 Titan
Verzia Bluetooth: 5.0 + EDR
Podporované Bluetooth profily: HFP, A2DP, AVCTP
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Frekvencia: 65 Hz - 20 kHz
Citlivosť: do 86 dB
Reproduktor: vonkajší priemer 40 mm
Výkon: 50 W
Batéria: 5000 mAh
Výdrž: až 15 hodín (pri 50% hlasitosti)
Nabíjanie: USB-C
Rozmery: 215 x 935 x 935 mm
Hmotnosť: 980 g

Obsah predajného balenia:

Bluetooth (bezdrôtový) reproduktor Niceboy RAZE 2 ego
Viacjazyčný návod na obsluhu
Nabíjací USB kábel
Audio kábel AUX (3,5 mm)

Súvisiace produkty (1)