Niceboy Raze prenosný reproduktor, čierny

39,99 €
27 €
Cena bez DPH: 22,50 €
 
Kód produktu: 381754
NICEBOY

Niceboy Raze prenosný reproduktor, čierny [RAZE-BK]

Spoľahlivý a jednoduchý spôsob, ako si ozvučiť miestnosť či záhradnú party - Niceboy RAZE

Vodotesný Bluetooth reproduktor s priestorovým 360 ° zvukom a výkonom 12 W. Vzhľadom k stupňu krytia IPX7 je plne vodotesný a nemusíte sa báť vziať ho do prírody.

Prečo kúpiť Niceboy RAZE

Kryštálovo čistý 360° zvuk Kvalitou zvuku si Vás reproduktor s celkovým výkonom 12 W doslova podmaní. Naviac zvuk nesmeruje iba jedným smerom, ale ponuka priestorový zvuk (360°), ktorý oveľa lepšie ozvučí akýkoľvek interiér i exteriér.
Plne vodotesný reproduktor Niceboy RAZE svojim dizajnom skvele zapadne do akéhokoľvek prostredia. Reproduktor je navyše plne vodotesný (stupeň krytia IPX7), čo z neho spoločne s kompaktnými rozmermi a praktickým pútkom robí ideálneho spoločníka na cesty alebo výlety.
Pokročilý Bluetooth 4.2 Stabilitu prenášaného zvuku a ničím nerušené počúvanie zaisťuje Bluetooth v modernej verzii 4.2. Pomocou Bluetooth prepojíte Niceboy RAZE s vaším smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosti 10 metrov. Nový Bluetooth s verziou 4.2 je na viac šetrný pri spotrebe batérie, takže si môžete užiť dlhý a ničím nerušené počúvanie hudby po dobu až 8 hodín.
Navrhnutý pre Vaše maximálne pohodlie Pomocou funkcie NFC môžete svoj mobilný telefón spárovať jednoduchým priložením k reproduktoru. So vstavaným mikrofónom budete mať zase z Niceboy RAZE užitočného pomocníka pre pohodlné hands-free vybavovanie telefónnych hovorov. Pripojenie ďalších zariadení (napr. Prehrávača MP3 atď.) bez pomoci Bluetooth vám umožní line-in vstup pre 3,5 mm kábel.
Farba podľa Vášho gusta Aby ste mali zo svojho nového Bluetooth reproduktora čo najväčšiu radosť, môžete si reproduktor Niceboy RAZE vybrať v jednej z troch farebných mutácií - čiernej, modrej alebo červenej.

Technická špecifikácia

Model: Niceboy RAZE
Verzia Bluetooth: 4,2
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Frekvencia: 125 Hz -15 kHz
Citlivosť: 75dB
Reproduktor: vonkajší priemer 45mm, vnútorný magnet 4?
Výkon: 12W (6W x 2)
Batéria: 2200 mAh
Výdrž: 7-8 hodín (pri 70% hlasitosti)
Doba nabíjania: <4,5 hodiny
Nabíjacie napätie / prúd: 5V / 1A
Skreslenie THD: < 1%
Rozmery: 71 x 73,6 x 169,6 mm
Hmotnosť: 400 g
Stupeň krytia: IPX7

Obsah predajného balenia:

Niceboy RAZE
Návod na obsluhu
Nabíjací USB kábel
Audio kábel AUX (3,5 mm)

Produktové video


Recenzie na Niceboy Raze prenosný reproduktor, čierny

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.