Niceboy X-fit Coach GPS, fitness náramok

79,99 €
53,99 €
Cena bez DPH: 44,99 €
Kód produktu: 415588
NICEBOY

Niceboy X-fit Coach GPS, fitness náramok [xfit-coach]

Najdostupnejšie hodinky s integrovaným GPS modulom priamo v tele. Máte radi rôzne športy a chcete mať prehľad, ako vám to ide? Chceli by ste porovnávať svoje bežecké trasy, aby ste videli progres? Alebo vás skôr zaujíma, akú máte kondíciu a spánok? To všetko vám pomôžu monitorovať hodinky X-fit Coach GPS. Sú odolné proti prachu aj vode a na jedno nabitie vydržia až 10 dní, takže sa na ne môžete spoľahnúť na všetkých frontoch.

Prečo kúpiť Niceboy X-Fit Coach GPS

 • 9 športových režimov a integrovaný GPS
  Radi beháte naľahko? Hodinky X-fit Coach GPS majú vlastný integrovaný GPS modul. Už so sebou nebudete musieť nosiť telefón, aby ste vedeli, kam ste dobehli! V cieli stačí spárovať hodinky s telefónom a trasu hneď uvidíte. Nezostávate pri jednom športe, ale skúšate stále niečo nové? Hodinky majú režim pre deväť najobľúbenejších športov: chôdza, beh vonku aj vnútri, cyklistika, turistika, plávanie, basketbal, futbal a bedminton.
 • Inteligentný asistent na každý deň
  Chcete sa pri svojom výkone vyfotiť, ale nemáte so sebou partnera? S hodinkami X-fit Coach GPS to nie je problém, pretože vďaka nim môžete ovládať spúšť fotoaparátu. Chcete pri behaní preskočiť pesničku? Stačí pár dotykov na displeji hodiniek. Okrem toho vás upozornia na prichádzajúce hovory, SMS a upozornenia z ďalších aplikácií. Budenie vibráciami ocenia vaši spolubývajúci a vám sa zas môže hodiť funkcia vyhľadania telefónu, keď to bude potrebné.
 • S mobilnou aplikáciou sledujte vaše športové výkony aj aktivitu
  Mobilná aplikácia rozširuje funkcie náramku. S aplikáciou budete mať prehľad, koľko ste prespali hodín, prebehli, prešli či najazdili kilometrov a ďalšie množstvo parametrov, a to v horizonte dňa, týždňa aj mesiaca. Keď budete chcieť, hodinky vás zdvihnú zo stoličky aj z postele - aplikácia zahŕňa budík aj výzvu na aktivitu. Poradí si s operačnými systémami Android aj iOS.
 • Odolné a spoľahlivé inteligentné hodinky
  Pri športovaní sa potrebujete spoľahnúť na to, že vaše hodinky niečo vydržia. X-fit Coach GPS odolajú nielen prachu, ale aj vode, čo zaručuje najvyššie krytie IP68. Ich keramické telo s dotykovým displejom chráni hliníkový krúžok. Silikónový remienok sa príjemne nosí a dá sa nastaviť na každé zápästie.
 • Ustrážia vaše zdravie aj spánok
  Nemusíte byť však zarytý športovec, aj napriek tomu hodinky dobre poslúžia vašej kondícii. Stačí využiť funkcie, ktoré ponúkajú, napríklad výzvu na aktivitu alebo na to, aby ste sa napili. Hodinky zmerajú, koľko krokov ste prešli a koľko energie ste pri tom vydali, monitorujú váš pulz aj spánok, a to vrátane jeho kvality.

Technická špecifikácia

Verzia Bluetooth: 5.0
Doba prevádzky: 7 – 10 dní (bez GPS), > 8 h (s GPS + meranie tepu)
Batéria: 250 mAh
Stupeň krytia: podľa normy IP68, do hĺbky 3 m na 30 minút
Displej: 1,3” LCD 240 × 240
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Rozmery: 46 mm x 52 mm x 12,5 mm
Hmotnosť: 45 g
Rozpätie silikónového remienka: 165 – 250 mm

Obsah predajného balenia:

Niceboy X-fit Coach GPS
Nabíjací adaptér
Návod na obsluhu


Recenzie na Niceboy X-fit Coach GPS, fitness náramok

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.