Niceboy X-fit Watch, fitness náramok

39,99 €
34,90 €
Cena bez DPH: 29,08 €
Kód produktu: 411524
NICEBOY

Niceboy X-fit Watch, fitness náramok [xfit-watch]

Niceboy X-fit Watch sú štýlové hodinky do mesta. Šikovne navrhnuté tak, aby zaujali vzhľadom rovnako ako hŕbou praktických funkcií. Upozornia na správy, volanie aj počasie. Nebudete ich chcieť odložiť ani pri športe.

Prečo kúpiť Niceboy X-Fit Watch

 • Výdrž a štýl v jednom
  X-fit Watch vynikajú jedinečným 2,5D zaobleným displejom s veľkosťou 1,3 palca. Hliníkové telo hodiniek je elegantné na pohľad a pri tom veľmi pevné a prekvapivo ľahké. Hodinky potešia aj vodotesnosťou a výdržou na celý týždeň.
 • Perfektný osobný asistent
  Čo najviac používate, máte ihneď poruke. Prichádzajúce správy a hovory, ovládanie hudby alebo aktuálne informácie o počasí. Na toto všetko už nebudete musieť z vrecka vyťahovať telefón.
 • Všetky aktivity prehľadne v mobilnej aplikácii
  Záznam dát z hodiniek môžete jasne a prehľadne sledovať v aplikácii v telefóne, samozrejme v slovenčine. Uvidíte denné, týždenné aj mesačné súhrny meraných hodnôt. Zistíte, ako si stojíte v plnení cieľov. Nechýba ani podrobný rozbor spánku, kde budete vidieť, koľko času ste strávili v akej spánkovej fáze.
 • Osobný tréner na 24 hodín
  Zmeria vám športové aktivity na stotiny, spočíta kroky, kilometre, tempá aj rýchlosť. Sú také ľahké, že ich takmer nepocítite. Na výber máte 6 športových režimov - chôdza, beh, turistika, plávanie, cyklistika a basketbal. Všestrannejšieho trénera, ktorý je vždy k dispozícii, nenájdete.
 • Strážte s hodinkami svoje zdravie
  Udržať zdravý životný štýl je s X-fit Watch hračka. Budete presne vedieť, koľko ste vydali kalórií, prešli krokov alebo kilometrov. Zmerajú srdcový tep, krvný tlak alebo okysličenie krvi a postrážia kvalitu vášho spánku.

Technická špecifikácia

Verzia Bluetooth: 5.0
Doba prevádzky: Až 7 dní
Batéria: 180 mAh Li-Ion
Nabíjanie: 5V / 1A
Vodotesnosť: podľa normy IP68
Displej: 1,3 "LCD
Kompatibilita: Android a iOS
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Rozmery: 35,6 mm x 43,4 mm x 11,45 mm
Hmotnosť: 20 g

Obsah predajného balenia:

Fitness náramok Niceboy X-Fit Plus
Nabíjací adaptér
Návod na obsluhu


Recenzie na Niceboy X-fit Watch, fitness náramok

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.