Nintendo Switch Online predplatné na 365 dní (Family)

digitálna distribúcia
Cena s DPH
40,99 €
Cena bez DPH: 34,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 415912
Nintendo

Nintendo Switch Online predplatné na 365 dní (Family) [NIN-683584]

Nintendo Switch Online vo verzii Family, vám umožní vytvoriť rodinnú skupinu až pre osem účtov, ktoré budu môcť s vami využívať služby Nintendo Switch Online!


Vylepšite si svoj herný zážitok o 365 dní!

Užite si súťažné a kooperatívne online hranie s priateľmi a súpermi z celého sveta v podporovaných tituloch Nintendo Switch, ako sú Mario Kart 8 Deluxe a Splatoon 2.

NES a Super NES - Nintendo Switch online:
 • Užite si prístup k rastúcej knižnici klasických hier NES a Super NES kedykoľvek a kdekoľvek - s pridanými online funkciami!

  Uložiť dátový cloud:
 • Bezpečne a automaticky zálohujte svoje herné dáta online pre ľahký prístup. Takto môžete jednoducho získať svoje herné dáta, ak stratíte konzolu Nintendo Switch alebo začnete používať novú.

  Aplikácia pre smartphone:
 • Pomocou špecializovanej aplikácie pre smartphony Nintendo Switch Online môžete povoliť hlasový chat a prístup k špeciálnym funkciám v podporovaných tituloch Nintendo Switch.

  Exkluzívne ponuky pre členov:
 • Užite si rad ponúk iba pre členov, napríklad exkluzívne produkty, ktoré si môžu kúpiť iba členovia Nintendo Switch Online!

  Prístup k službe Nintendo eShop vyžaduje pripojenie k sieti Internet!
  Táto karta je predávaná iba formou elektronického kľúča. Kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom. • Recenzie na Nintendo Switch Online predplatné na 365 dní (Family)

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.