No More Heroes 3 Typ konzoly:

+ Darček: No More Heroes 3 kľúčenka v cene 9,99 €, No More Heroes 3 Sticker Sheet v cene 4,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA No More Heroes 3 - PS5No More Heroes 3 - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 423968
NintendoEN dabing

No More Heroes 3 [NSW]

Darček - No More Heroes 3 kľúčenka v cene 9,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke kľúčenku a nálepky!


Zobraziť celý popis darčeka

Prebojujte sa na vrchol rebríčka galaktických superhrdinov! Legendárny zabijak Travis Touchdown sa slávne vracia k Šialenstvu!

Náš hrdina, Travis Touchdown, sa musí dostať na vrchol rebríčka galaktických superhrdinov, aby zabránil zlému princovi FU a jeho desiatim mimozemským vrahom ovládnuť Zem.

Ak sa chcete zapojiť do každej nasledujúcej hodnotenej bitky, budete musieť zaplatiť dosť strmý poplatok. Travis musí podniknúť rôzne misie po meste, aby si zarobil peniaze, ktoré potrebuje na boj. Po prevode požadovaných poplatkov prostredníctvom bankomatu bude odoslaná pozvánka na ďalší boj.

Vychutnajte si ešte tvrdšiu akciu ako kedykoľvek predtým, keď používate intuitívne ovládacie prvky Joy-Conu na ovládnutie dôveryhodnej hry Beam Katana od Travis Touchdown spolu s množstvom techník wrestlingu!

Travis, ktorý je tiež prvýkrát v sérii, môže teraz použiť svoju Death Glove na aktiváciu rôznych zručností, čo umožňuje strategickejšie bitky. Ďalej si môžete prispôsobiť nový strom schopností a vyskúšať rôzne kombinácie čipov Death Glove Chip, aby ste našli štýl hrania, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
Recenzie na No More Heroes 3

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.