Nous P4 Smart WiFi žiarovka RGB E14

Cena s DPH
8,90 €
Cena bez DPH: 7,42 €
 
Kód produktu: 448018
NOUS

Nous P4 Smart WiFi žiarovka RGB E14 [P4]

Inteligentné osvetlenie vašej domácnosti

Zmeňte svoju náladu jediným kliknutím. Bez ohľadu na to, čo robíte, smart žiarovka NOUS P4 Vám pomôže okamžite zmeniť osvetlenie v miestnosti. Môžete to urobiť odkiaľkoľvek. Systém NOUS Smart Home umožňuje hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexa a Google Assistant. Stačí jediné slovo a miestnosť sa rozsvieti. Ideálne podľa Vašich prianí a nálady!

O produkte

 • Ovládajte osvetlenie odkiaľkoľvek
  Zmeňte svoju náladu jediným klepnutím zmenou osvetlenia v miestnosti. Bez ohľadu na to, čo robíte, inteligentná žiarovka Nous P4 vám pomôže okamžite zmeniť osvetlenie vo vašej izbe. Môžete to urobiť odkiaľkoľvek.

 • Od chladu po teplo
  NOUS Smart WIFI P4 má jedinečnú schopnosť nastaviť farebnú teplotu, ktorá vám umožní mať špeciálnu náladu na prácu, odpočinok, párty, dokonca aj na spánok. Takže môžete začať deň s jasným tonickým svetlom a v noci odpočívať so zlatým teplým osvetlením.

 • Celé spektrum všetkých farieb a odtieňov
  NOUS Smart WIFI P4 rozširuje možnosti moderného interiérového dizajnu. S viac ako 16 miliónmi farieb môžete premeniť svoj domov na dokonalé miesto na párty, oživiť rozprávku na dobrú noc, prispôsobiť osvetlenie tak, aby ladilo s farebnou schémou vašej izby, alebo jednoducho zladiť farbu osvetlenie podľa vašej nálady. Ak to chcete urobiť, môžete použiť prednastavené farebné svetelné scény alebo vlastné fotografie, aby ste oživili špeciálne spomienky.

 • Nech je svetlo!
  Systém NOUS Smart Home umožňuje hlasové ovládanie svetla cez Amazon Alexa a Google Assistant. Stačí jedno slovo - a miestnosť sa rozžiari, ideálne podľa vašich túžob a nálady!

 • Používajte s inými inteligentnými zariadeniami Nous
  V dnešnej inteligentnej domácnosti môže veľa zariadení medzi sebou komunikovať. Prepojte žiarovky P4 s inými smart zariadeniami v skupinách a ovládajte ich komplexne.

Technická špecifikácia
Typ žiarovky LED SMD
Pätica E14
Príkon 4,5 W
Teplota svetla 2 700 – 6 500 K
Svetelný tok 380 lm
RGB 16 miliónov farieb
Index podania farieb (Ra) >80
Stupeň ochrany IP20
Životnosť 30 000 hodín
Prevádzkové napätie 200 – 230 V
Prevádzková teplota -20 °C~ 40 °C
Hlasoví asistenti Amazon Alexa, Google Home
Pripojenie WiFi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz
Systémové požiadavky iOS 8 alebo Android 4.4 alebo novší
Aplikácia NOUS Smart Home
Tvar/forma C37
Rozmery 37 x 37 x 105

Obsah balenia

 • Nous P4
 • Dokumentácia


Recenzie na Nous P4 Smart WiFi žiarovka RGB E14

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.