Observer: System Redux Steam]

digitálna distribúcia
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 456191
BlooberEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Observer: System Redux Steam] [PC digital]

Píše sa rok 2084. Budúcnosť je nakoniec oveľa temnejšia, než si kto dokázal predstaviť. Najskôr tu bol Nanophage. Digitálny mor, ktorý zabíjal tisíce a tisíce tých, ktorí sa rozhodli augmentovat svoju myseľ a telo. Potom prišla vojna, po ktorej boli Západ i Východ zdecimované a roztrieštené. Keďže nezostal nikto, kto by uchvátil moc, prevzali všetko korporácie a vytvorili si svoje vlastné pokrivené ríše.

Vy ste nástroj korporátneho útlaku. Ľudia sa vás boja a pohŕdajú vami. Prechádzate tie najtemnejšie zákutia mysle svojich podozrivých. Zakrádate sa im do snov, odhaľujete ich obavy a vytiahnete odtiaľ čokoľvek, čo môže vaše vyšetrovanie potrebovať. Ste Pozorovateľ.

Staňte sa detektívom

Hráte za Daniela Lazarského, elitného vyšetrovateľa z budúcnosti, ktorú vykreslila zosnulá kyberpunková ikona Rutger Hauer. Ako Pozorovateľ hackujete myseľ podozrivých, aby ste z nich dostali indície a dôkazy. Čokoľvek, čo ste cítili, čo si mysleli či pamätali, môže a bude použité na riešenie vášho prípadu.

Požierajte sny

Pomocou zariadenia známeho ako Dream Eater hackujte myseľ mŕtvych a umierajúcich, aby ste prežili ich posledné okamihy a preskúmali ich obavy a obsesie. Ponorte sa do zvrátených neurálnych bludísk a pátrajte po stopách, ktoré vám pomôžu nájsť nepolapiteľného vraha. Ale pozor: čím hlbšie sa vydáte, tým viac riskujete, že prídete o vlastnú príčetnosť.

Nasajte atmosféru roku 2084

Vstúpte do sveta spustošeného vojnou a kyber-morom, kde je život lacný a nádej zriedkavá. Kde väčšina ľudí urobí čokoľvek, aby utiekla pred chmúrnou existenciou. Virtuálnej reality, drogy pozmeňujúca myseľ, neurálne implantáty - vyberte si jed a nechajte sa uniesť do blaženého zabudnutia. Ale pamätajte: nech pôjdete akokoľvek hlboko, pred Pozorovateľom nikdy neuniknete.

Systém REDUX

Vstúpte do sveta spustošeného vojnou a kyber-morom, kde je život lacný a nádej zriedkavá. Kde väčšina ľudí urobí čokoľvek, aby utiekla pred chmúrnou existenciou. Virtuálnej reality, drogy pozmeňujúca myseľ, neurálne implantáty - vyberte si jed a nechajte sa uniesť do blaženého zabudnutia. Ale pamätajte: nech pôjdete akokoľvek hlboko, pred Pozorovateľom nikdy neuniknete.

Systém Redux okrem toho ponúka rozšírenú hrateľnosť, ktorá zahŕňa nové herné mechanizmy, nové tajomstvá, prepracované zakrádanie, dodatočné neurálne výsluchy a vylepšenia hry vďaka komunite hre Observer.

Nováčikovia majú šancu prežiť jeden z najnapínavejších kyberpunkových príbehov vo všetkej sláve novej generácie, a to vďaka rozlíšeniu 4K, vylepšeným textúram, novým animáciám, modelom a efektom, to všetko úplne transformovanej vďaka úchvatnému ray-tracing a nasvietenie v HDR.


 • Názov vydavateľa: Bloober Team SA
 • Názov vývojára Bloober Team, Anshar Studios
 • Dátum vydania: 10.11.2020
 • Pegi: 16
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7/10 64-bit
  Procesor: Intel Core i5-3470 / AMD Ryzen 3 1200
  Pamäť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 1050 3 GB / Radeon RX 560 4 GB
  Pevný disk: 16 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Observer: System Redux, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  “Observer System Redux” and all logos, characters, names, and related indicia are TM & © 2020 Bloober Team S.A. All Rights Reserved. “Observer System Redux” game developed by Bloober Team S.A. Bloober Team is a registered trademark of Bloober Team S.A. (Inc.) in US and/or other countries. “Observer System Redux” game published and distributed by Bloober Team S.A. All rights reserved. Uses the Unreal® Engine. Unreal® is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the US and elsewhere. Unreal® Engine, ©1998 – 2020, Epic Games, Inc. All rights reserved. All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved. Unless otherwise indicated, the completed “Observer System Redux” game is the property of Bloober Team S.A. Reproduction, modification, storage in a retrieval system or retransmission, in any form or by any means, electronic, mechanical or otherwise, for any purpose, is strictly prohibited without prior written permission.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách