Ochranná fólia 3mk Gaming 1UP pre Apple iPhone 7/8/SE 2020

19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
Kód produktu: 432482
3mk

Ochranná fólia 3mk Gaming 1UP pre Apple iPhone 7/8/SE 2020 [3MK392556]


Kedykoľvek chcete ... viac!
Ochranná fólia Gaming 1UP je pre všetkých hráčov, ktorí hľadajú nielen najlepšiu ochranu, ale aj aby z hrania mali zážitok. Hrajte sa svoje obľúbené hry aj na telefóne. Cítiť rozdiel. Využite lepšie organooleptické vlastnosti vďaka oleofóbnemu povlaku nie je len o ochrane telefónu.

Žiadne ďalšie ospravedlnenia
Vieme, že chcete viac ako len ochranu telefónu. S ohľadom na najnáročnejších používateľov smartfónov je tu Gaming fólia pre hráčov. Kliknite rýchlo a presne. Žiadne zmeškané kliknutia! A to bez akéhokoľvek skreslenia farieb a kvality obrazu.
Pohodlie a spoľahlivosť
Fólia 1UP je až o 30% tenšia ako väčšina ochranných skiel, takže na obrazovke je prakticky neviditeľná. Štruktúra obohatená o anti-shock povlak zvyšuje pevnosť obrazovky až o 400%!Bez prachu a mastných škvŕn
Kto už niekedy hral alebo písal správy, vie, aké nepríjemné sú mastné stopy na obrazovke. Škvrny na displeji znamenajú menšiu viditeľnosť a menšiu citlivosť na dotyk. Tí, ktorí obrazovku nikdy neutreli rukávom alebo iným oblečením, by mali najskôr hodiť kameňom. Aj keď hráte je to niečo vynikajúce!
Až tri fólie v jednom balení
Účinnosť až 20 000 cyklov. To sú 4 mesiace perfektných podmienok na hranie! A potom? Ak chcete, vymeňte fóliu za ďalšiu. A hráte ďalej!


Obsah predajného balenia:

  • 3 x Gaming 1UP fólia
  • Anti-Bubble Card ™ - na odstránenie vzduchových bublín
  • montážny gél
  • 3 x čistiaca sada

Produktové video

Produktové video


Recenzie na Ochranná fólia 3mk Gaming 1UP pre Apple iPhone 7/8/SE 2020

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.