Ochranné sklo PanzerGlass Anti-Bluelight AB pre Apple iPhone 14 Pro, čierne

Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 451051
PanzerGlass

Ochranné sklo PanzerGlass Anti-Bluelight AB pre Apple iPhone 14 Pro, čierne [2792]

Dnes už nestačí chrániť si len displej smartfónu. Pokročilé technológie objektívu sú krehké a náchylne na poškodenie. Poskytnutím dodatočnej ochrany predídete nečakaným finančným nákladom a zaistíte, že aj v budúcnosti budú všetky funkcie objektívu fungovať spoľahlivo a podľa očakávaní.

O produkte

 • Poctivá temperácia pri 500 °C
  Tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass™ sa vyrába patentovaným technologickým postupom z unikátneho japonského skla Asahi tej najvyššej kvality. Sklo je temperované v peci (nie chemicky) pri teplote 500 °C po dobu až 5 hodín. Vďaka tomu získava mimoriadnu tvrdosť, odolnosť voči škrabancom, nárazom či pádom. Je tak pripravené zabezpečiť dokonalú ochranu a dlhšiu životnosť vášho smartfónu.
 • Antibakteriálny povrch
  Na povrchu ochranných skiel PanzerGlass™ sa nachádza špeciálna antibakteriálna vrstva, ktorá je netoxická a dokáže eliminovať až 99 % baktérií či spór plesní. Poskytuje 12-mesačnú nepretržitú ochranu a jej vlastnosti sú testované podľa prísnej normy ISO 22196 / JIS 22810. Chráni tak vaše zdravie pred nepríjemnými ochoreniami.
 • O 25 % lepšia odolnosť
  Tvrdené sklá PanzerGlass™ pre iPhone 14 povyšujú ochranu displeja na úplne nový level. Voči sklám pre iPhone 13 sú o 25 % odolnejšie. Len veľmi ťažko nájdete spôsob, ako sklo PanzerGlass™ poškriabať alebo rozbiť. Nosenie telefónu vo vrecku spolu s kľúčmi či pád na zem pre vás už nebude postrachom. Vaše zariadenie je v bezpečí 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete ho bez obáv brávať so sebou na všetky dobrodružstvá.
 • Diamond odolnosť
  Prémiová rada ochranných skiel, ktoré disponujú najlepšou možnou odolnosťou. Pri výrobe sú až 3x temperované a leštené. Zabezpečujú tak nekompromisnú ochranu za každých okolností, odolajú silným nárazom či kontaktu s veľmi ostrými predmetmi.
 • Ultra-Wide Fit (Case Friendly)
  Špeciálne navrhnutá veľkosť ochranného skla, ktorá dokonale prekrýva celú prednú stranu displeja až po okraj, avšak zároveň je kompatibilná s puzdrami a obalmi. . Zabezpečuje veľmi dobrú ochranu pred rôznymi druhmi poškodenia, no zároveň zachováva vysokú citlivosť na dotyky a neskresľuje farebnosť displeja. Vďaka dokonalému prekrytiu displeja má toto sklo v porovnaní so Standard fit až o 100 % pevnejšie okraje a je o 20 % ohybnejšie. Naviac, odolá pádom z o 150 % väčšej výšky. Zabezpečuje tak špičkovú ochranu za každých okolností.
 • Nepoškriabete ho
  Odolnosť ochranných skiel PanzerGlass™ bola testovaná pomocou oceľovej vlny. Náročné skúšky ukázali, že zvládnu až 3 000 poškriabaní bez toho, aby bola akokoľvek trvalo porušená ich povrchová vrstva. Teda, pokiaľ máte na svojom telefóne aplikované ochranné sklo PanzerGlass™, nemusíte sa ho báť nosiť vo vrecku s kľúčmi, mincami alebo inými ostrými predmetmi. Obrazovka bude vždy v bezpečí.
 • Aplikačný rámik Easy Aligner
  Obávate sa, či ochranné sklo dokážete nalepiť aj sami, bez pomoci profesionálov? Žiadny strach, PanzerGlass™ pre svojich zákazníkov pripravil jedinečné riešenie, vďaka ktorému je aplikácia skutočne nenáročná!
 • 200x opakovateľná aplikácia
  Nepodarilo sa vám sklo nalepiť na prvýkrát, prípadne ho z nejakého dôvodu potrebujete odlepiť? Žiaden problém! Nemusíte si kupovať nové. Vďaka špeciálnemu silikónovému nano povlaku na zadnej strane je možné sklo odlepiť a následne opätovne jednoducho nalepiť bez toho, aby stratilo svoje optimálne vlastnosti. A to až 200-krát! Teda, ak náhodou vymeníte svoj telefón za nový, sklo si môžete ľahko prelepiť.
 • Anti-blue light
  Modré svetlo vyžarované displejom smartfónu môže pôsobiť rýchlejšie starnutie očí, únavu, bolesť hlavy či problémy so spánkom. Eliminovať ho môžete nielen nosením špeciálnych okuliarov, ale aj unikátnym ochranným sklom PanzerGlass™.
 • Trvalo udržateľné EKO balenia
  Spoločnosť PanzerGlass™ dbá na znižovanie environmentálnej záťaže. A to nielen tým, že predlžuje životnosť zariadení a zamedzuje ich rozbitiu v dôsledku pádov alebo nárazov. Balenie je vyrobené z ekologického, trvalo udržateľného papiera s FSC certifikáciou. Ten pozostáva zo surovín, ktoré sú získavané a spracúvané s ohľadom na prírodu. Obaly produktov sú tak priateľské k životnému prostrediu a prispievajú k lepšej budúcnosti nás všetkých.

Obsah predajného balenia:

 • Tvrdené sklo PanzerGlass
 • Sériové číslo tvrdeného skla
 • Aplikačný rámik
 • Mokrá a suchá čistiaca handrička
 • Odstraňovač prachu