Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) - PS4Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 423889
Microidsnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) [PS5]

K predobjednávke Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) dostanete aj darčeky v podobe pôvodného digitalného herného soundtracku a 50 stranový digitálny artbook od Pix’N Love.oddworld_soulstorm_preOR


Oddworld: Soulstorm je väčšie, drsnejšie a odvážnejšie pokračovanie akčnej adventúry renomovanej série videohier a výbušný druhý diel v quintology po Oddworld: New ‘n‘ Tasty. Hráte za Abeho, neochotného mudlovského hrdinu, ktorý nechtiac vyvolal povstanie a teraz musí viesť svojich mudrcov v boji za slobodu proti vodcom planéty.

Abe bude bojovať o prežitie proti vládnucej a dobre financovanej sile planéty. Sú vyzbrojení všetkými prostriedkami útlaku, od propagandy cez biologické až po bezohľadné smrtiace sily. Môžete sa pokúsiť zmeniť Abeho osud a oslobodiť viac ako 1 000 jeho nasledovníkov alebo zlyhať a vidieť vykorenenie celého jeho druhu. Preskúmajte obrovskú kinematografickú mierku a prostredie 2.9D plné dychberúcich vizuálov. Uskladnite zásoby, remeselné zbrane, vyzbrojte svojich stúpencov, lúšte hádanky a bezpečne dodajte na slobodu všetkých 1 000 Abeho stúpencov.

 • Akčná, dobrodrúžna platforma: Vyvíjajte žáner pridaním prvkov RPG-lite s hráčskou agentúrou, aby ste hrali, ako sa vám páči, či už agresívne alebo pasívne.
 • Príbeh: Temný dej so zvráteným zmyslom pre humor, ktorý osvetľuje irónie, ktoré existujú v ľudskom stave.
 • 2.9D: Epické prostredia s obrovským rozsahom, ktoré je potrebné preskúmať cestou do sveta, namiesto toho, aby sa obmedzovali iba na tradičný zmysel pre bočné rolovanie v platforme.
 • Quarma: Quarma je funkcia spätnej väzby v reálnom čase, ktorá odráža vaše akcie v hre a vaše akcie ovplyvnia výsledok hry.
 • Scavenger’s Economy: nepriatelia vreckových zlodejov, skrinky na korisť, preosievanie cez odpadkové koše a získavanie zdrojov. Vymeňte ich v automatoch a získajte produkty, ktoré vám poskytnú väčšiu agentúru v tom, ako ste sa rozhodli zvládnuť množstvo výziev hry.
 • Tvorba: Využívajte upratané zdroje a produkty predajných automatov na výrobu predmetov, ktoré môžete použiť ako zbrane alebo nástroje proti postavám a prekážkam.
 • Sila v číslach: Čím viac sledovateľov ušetríte, tým silnejšie bude povstanie. Darujte darček remeselníkom. Je na vás, aby ste sa rozhodli, či budú agresívni alebo pasívni.
 • Hrateľnosť: Plošinová akčná adventúra 2,9 D. Hrateľnosť je 15 hodín. Lovci úspechov a perfekcionisti môžu ľahko hrať desiatky hodín.
 • Výsledkové tabuľky: Všetky úrovne ponúkajú systém zaznamenávania, výsledkové tabuľky, úspechy a odznaky.

  Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition) bude obsahovať hru v zberateľskom kovovom puzdre.

  oddworld_soulstorm_day1

 • Recenzie na Oddworld: Soulstorm (Day One Oddition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.