ORGANICS by RedBull Simply Cola - 250ml

Cena s DPH
1,50 €
Cena bez DPH: 1,25 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 432969

ORGANICS by RedBull Simply Cola - 250ml [CCZSC06CH]

Nie príliš sladká, s výraznou chuťou. Lahodný citrón a limetka korunované pikantným zázvorom a pomarančom, doplnené jemnou nasladlosťou pre nezameniteľne čistý zážitok z koly.

Ingrediencie zo 100% prírodných zdrojov.

Na základe nariadenia EÚ o produkcii a označovaní ekologických produktov nesmú tieto produkty obsahovať umelé ochucovadlá, umelé farbivá ani konzervačné látky, ako je napríklad kyselina fosforečná.

Prísady:

  • Voda: ORGANICS by Red Bull sú vyrobené z alpskej vody z rakúskych a švajčiarskych hôr. Alpy sú jednou z najväčších zásobární pitnej vody.

  • Cukor: Jemne sladkú chuť všetkým produktom z radu ORGANICS by Red Bull prepožičiava cukor získavaný z cukrovej repy pestovanej v ekologickom pol'nohospodárstve.

  • Koncentrát citrónovej šťavy: Osviežujúca a rafinovane trpkastá chuť ORGANICS by Red Bull Simply Cola pochádza z koncentrátu citrónovej št'avy ekologicky pestovaných citrónov.

  • Sirup z karamelizovaného cukru: Typicky príjemné, aromatické a jemne sladkasté tóny dodáva ORGANICS by Red Bull Simply Cola karamelizovaný cukor z cukrovej repy pestovanej v ekologickom poľnohospodárstve.

  • Prírodné arómy z výťažkov rastlín: Kofeín, citrón, zázvor, limetka, vanilka, sladké drievko, galgán, škorica, kolový orech, kakao, pomaranč, klinček, muškátový kvet, borovica, mäta, kardamóm


  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách