Pathfinder: Kingmaker [Steam]

digitálna distribúcia
19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 413447
DeepEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Pathfinder: Kingmaker [Steam] [PC digital]

Hra Pathfinder: Kingmaker je prvé izometrické počítačové RPG založené na vysoko populárnej stolovej hre na hrdinov, Pathfinder.

Hra Pathfinder: Kingmaker zavedie hráčov do nechvalne známych Stolen Lands, nebezpečných a nestabilných území dobre známych fanúšikom hry. Počítačová verzia sa pozrie na postavy a známe miesta z histórie hry a taktiež hráčov vezme na nové dobrodružstvá, predstaví smrteľných nepriateľov a neočakávané zvraty. Fanúšikovia stolového RPG dobrodružstva si pozrú svoju obľúbenú hru vo viac modernom svetle.

Hra Pathfinder: Kingmaker skúša hráčov v úlohe dobrodruhov ale aj panovníkov, ktorí majú možnosť sa zmocniť preskúmané územia a vybudovať vlastné kráľovstvo v divočine. Založené kráľovstvo nie je iba postavený hrad, ale je tiež zrkadlom volieb hráča počas jeho dobrodružstiev. Každé kráľovstvo je žijúci organizmus tvorený spoločenstvami, voľbami, spoločníkmi a hrdinovou schopnosťou viesť svoj ľud.Jedná sa o digitálnu verziu hry Pathfinder: Kingmaker, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingDE titulky

Recenzie na Pathfinder: Kingmaker [Steam]

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.