PlayStation 5 DualSense Wireless Controller, midnight black + Death Stranding CZ (Director’s Cut) Región PSN účtu:
český

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
119,99 €
Cena bez DPH: 99,99 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 436550
SONYnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

PlayStation 5 DualSense Wireless Controller, midnight black + Death Stranding CZ (Director’s Cut) [CFI-ZCT1W]

PlayStation 5 DualSense Wireless Controller, midnight black

Revolúcia hrania vo Vašich rukách
Zmocnite sa novej generácie hrania s bezdrôtovým ovládačom DualSense, ktorý prichádza s novým dizajnom kladúcim precíznosť hrania do Vašich rúk.

PS5_family


Ovládač predstavuje nové možnosti funkcie vibrovania, kde starú technológiu rumble nahrádza haptická odozva, vďaka ktorej môžu hráči cítiť pri hraní širšiu škálu odozvy pre ešte lepšie ponorenie sa do herného sveta.
Ďalšou úpravou prešli tlačidlá R2 a L2, ktoré spoločnosť po novom nazýva adaptívne tlačidlá. Vývojári môžu v nových tituloch nastaviť odpor jednotlivých tlačidiel, čo prináša rôzne možnosti využitia pri úkonoch ako sú naprklad naťahovanie luku, streľba z rôznych zbraní, či jazda po meniacom sa teréne.
SONY samozrejme počúva svojich hráčov a ovládač DualSense prechádza na nabíjanie cez USB C!

Tempest 3D AudioTech
Konzola Sony PlayStation 5 spoločne s bezdrôtovým ovládačom DualSense ponúkajú hráčom nový pocit ponorenia do hry.

Ovládač DualSense taktiež ponúka vstavaný mikrofón pre jednoduchú komunikáciu pri hraní bez používania slúchadiel!

Doposiaľ najlepší dizajn
Zachyťte a podeľte sa o Vaše najlepšie herné momenty vďaka tlačidlu "Create". Tlačidlo ponúka nové spôsoby tvorenia obsahu a zdieľania s priateľmi.

Získajte ešte väčšiu kontrolu vďaka vstavanému dotykovému displeju, ktorý teraz zobrazuje unikátnu svetelnú odozvu, čo pridáva hrám extra dimenziu. Svetelný pásik sa rozsvecuje rôznymi farbami podľa akcií, ktoré budete v hrách vykonávať.

Ovládač má vstavaný citlivý akcelometer a gyroskop, ktoré budú zaznamenávať pohyby, nakláňanie a otáčanie Vášho bezdrôtového ovládača DualSense. Ovládač si budete môcť nabiť vďaka hocijakému USB portu a prenášať dáta cez USB kábel.

duals
Death Stranding CZ (Directors Cut)

Cesta medzi životom a smrťou

Ľudia si vytvorili "Steny" a prispôsobili sa žitiu v izolácii. Death Stranding je kompletne nový typ akčnej hry, kde cieľom hráča je prepojiť izolované mestá a roztrieštenú spoločnosť. Hra je vyrobená tak, že prvky, vrátane príbehu a gameplayu, sú zviazané spolu témou "Strandu" alebo spojenia. Ako Sam Porter Bridges, sa pokúsite spojiť rozdiely v spoločnosti tak, že vytvoríte nové väzby alebo "Strands" s ostatnými hráčmi po celom svete.

Zajtrajšok je vo vašich rukách

Po kolapse civilizácie, Sam Bridges musí cestovať naprieč spustošenou krajinou po ktorej lezú hrozby z druhého sveta, aby zachránil ľudstvo na pokraji vymretia. Od legendárneho tvorcu Hidea Kojimu prichádza nová, žáner definujúca skúsenosť pre systém PlayStation 5.

Cesta na spojenie roztrieštenej spoločnosti

S prízrakmi sužujúcimi krajinu, kde planéta je na pokraji masového vyhynutia, je na Samovi Bridgesovi aby putoval naprieč opustenou pustatinou a zachránil ľudstvo od blížiacej sa deštrukcie.

Sam Bridges sa musí vzoprieť svetu úplne transformovanom vďaka Death Stranding - Director’s Cut. Nosiac odpojené zvyšky našej budúcnosti v jeho rukách, sa vydá na cestu spojenia roztriešteného sveta krok za krokom.

Čo je záhada Death Strandingu - Director’s Cut? Čo objaví Sam na ceste pred sebou? Neobvyklý herný zážitok má tieto odpovede a ešte viac.

V hlavných úlohách Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner a Guillermo del Toro, Death Stranding - Director’s Cut je unikátna a nezabudnuteľná hra.

Špecifické výhody PS5 verzie:

  • S haptickou odozvou DualSense™ ovládača budeš schopný rozlišovať rôzne prostriedia a efekty počasia, ako napríklad vysoká tráva, vodné prúdy, silné vetry, dážď a sneh.
  • Adaptívne triggery DualSense™ ovládača umocnia zážitok z hrania Death Stranding pri akčných prestrelkách, pri prepravách zásielok alebo pri dvíhaní vecí.
  • Ponor sa do zvukových efektov Death Stranding s funkciou 3D Audio, ktorá ťa vtiahne do hry (nutnosťou sú kompatibilné slúchadlá).
  • Dostaň sa do hry rýchlejšie, než kedykoľvek predtým s ultra rýchlym SSD a takmer okamžitým načítaním vďaka konzole PlayStation®5.
  • 2 grafické režimy - Performance režim s upscaleovaným 4K a 60 fps alebo Fidelity režim s natívnym 4K a širokouhlou a HDR podporou, vďaka ktorej si môžete užiť úchvanú grafiku a dokonalé textúry. (Nutné mať 4K a HDR kompatibilný TV alebo monitor).


  • Recenzie na PlayStation 5 DualSense Wireless Controller, midnight black + Death Stranding CZ (Director’s Cut)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.