PlayStation Plus 1 mesiac - darčeková karta SK Región PSN účtu:
slovenský

digitálna distribúcia
Cena s DPH
8,99 €
Cena bez DPH: 7,49 €
 
Kód produktu: 390109
SONY

PlayStation Plus 1 mesiac - darčeková karta SK [ESD SK CD-Key]Staňte sa členom služby PlayStation Plus a užite si množstvo hier a obsahu z obchodu PlayStation Store, plus exkluzívny prístup do prémiových funkcií služby PlayStation Network.

Tento predplatený poukaz umožní každému vybrať a stiahnuť skvelý obsah na konzoly PlayStation 3 (PS3), PlayStation 4 (PS4), Playstation 5 (PS5), PlayStation Vita (PS Vita) a PSP (PlayStation Portable) z on-line ponuky služby PlayStation Network.

PlayStation Plus je služba, ktorá rozširuje Váš existujúci PlayStation Network účet. Ak sa stanete členom služby PlayStation Plus, získate prístup k prémiovým herným funkciám a špeciálnym ponukám cez PlayStation Store.

Čo získam zakúpením?

PlayStation Plus obsahuje prvotriedne herné funkcie, ako je napríklad Full Game Trial, alebo Automatic Update, ktorý Vám umožňuje automaticky synchronizovať trofeje, dostávať najnovšie systémové aktualizácie, sťahovať herné aktualizácie a ďalšie. PlayStation Plus tiež obsahuje špeciálne ponuky pre obchod PlayStation Store, ako sú hry na stiahnutie, zľavy, skorší prístup k demám a beta verziám a ďalšiemu exkluzívnemu obsahu .

Herné a špeciálne ponuky služby PlayStation Plus obsahujú PlayStation Network hry, Minis a PS One klasiky, herné rozšírenia, prémiových avatarov a dynamické motívy na stiahnutie každý mesiac. Ako člen tiež získate exkluzívne PlayStation Store zľavy a skorší/exkluzívny prístup k vybraným demám a beta verziám hier.

Funkcia Full Game Trial Vám umožňuje stiahnuť si plnú verziu hry a zahrať si ju bez dodatočných nákladov počas obmedzenej doby. Váš postup v hre je uložený a trofeje, ktoré získate sa odomknú ak si po skúšobnej dobe zakúpite plnú verziu hry. Dĺžka hrania a doba platnosti po stiahnutí sa menia podľa danej hry a sú upresnené v čase sťahovania.

Po uplynutí danej skúšobnej doby nie je už daná hra k dispozícii na hranie. Ak chcete v hre pokračovať, musíte si zakúpiť plnú verziu hry. Váš postup z Full Game Trial je uložený a všetky trofeje, ktoré ste získali počas skúšobnej doby sa odomknú po zakúpení.

Prečo sa stať členom PS Plus?

  • 30 dňový prístup k službe PlayStation Plus.
  • Služba PlayStation Plus má teraz ešte väčšiu hodnotu vďaka obrovskému výberu digitálnych a výhradne sťahovateľných verzií populárnych Blu-ray titulov, ktoré sú pre členov k dispozícii bez dodatočných nákladov. PlayStation Plus ponúka vždy minimálne 10 hier na stiahnutie a viac než 45 hier každý rok ako súčasť predplatného.
  • Vyskúšajte si pred nákupom vybraté PlayStation Network a Blu-ray tituly počas skúšobnej doby.
  • Získaje najnovšie aktualizácie systémového softvéru konzoly PlayStation 4 / PlayStation 5 a všetky herné aktualizácie bez toho, aby ste museli čo i len pohnúť prstom. Môžete sa tiež tešiť na funkciu Trophy Auto Sync a vďaka vylepšenej funkcii Online Game Save si môžete vybrať, aké herné dáta chcete automaticky ukladať v sieti PlayStation Network.


Členovia PlayStation Plus si budú môcť vychutnať špeciálnu novú ponuku na konzole PS5 - kolekciu PlayStation Plus. Majitelia konzol PS5 s PlayStation Plus si budú môcť uplatniť a hrať vybranú knižnicu hier PS4, ktoré definovali generáciu, ako sú:Produktové videoPrístup k službe PlayStation Plus vyžaduje pripojenie k sieti Internet!
Kartu je možné použiť výhradne iba pre slovenskú verziu PlayStation Store! Pred kúpou si pozorne skontrolujte nastavenie krajiny vo vašom PlayStation účte. Elektronickú licenciu vydanú pre konkrétny región nie je možné po vybavení objednávky dodatočne vymeniť za verziu pre iný región!
Táto karta je predávaná iba formou elektronického kľúča na aktiváciu kreditu!PlayStation Plus Gift Card 1 Month Membership (SK) : hodnotenie 4 z 5 na základe 5 hodnotení.

Recenzie na PlayStation Plus 1 mesiac - darčeková karta SK

od riso hucko 4 z 5tich hviezdičiek! 22.11.2021
Dobrý deň,mohli by ste má prosím informovať kedy mi to dôjde lebo 11 40 som to zaplatil a píše sa tam že do 15 min my príde code s stále nic
 
od Ondrej Pistula 1 z 5tich hviezdičiek! 04.07.2021
Ja som to zakúpil a nevere mi to iba mi to strhlo kredit preco
 
od Dana Dodoková 5 z 5tich hviezdičiek! 01.12.2019
Dobrý deň ,keď si kúpim predplatné (napríklad zajtra) ale neaktivujem si ho ,tak si ho môžem môžem inokedy aktivovat (napríklad 1.1)?
 
od oliver horvath 5 z 5tich hviezdičiek! 27.10.2019
dobrý deň pokiaľ si kúpim kartičku u vás obchode s playstation plus bude to po mne vyžadovať kreditnú kartu?
 
od Miroslav Hóz 5 z 5tich hviezdičiek! 18.08.2019
Kedy asi príde keď to objednám cez internet banking ?
Odpoveď od ProGamingShop.sk:
Dobrý deň, pri doručení okamžite je to obratom po napárovaní platby.
S pozdravom Peter Dlhoš
Zobrazujem 1 do 5 (z 5 príspevkov)
počet stránok:   1