Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl (Double Pack) Nintendo SWITCH

+ Darček:Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl Double Sided Poster v cene 4,99 €, Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl Sticker Sheet v cene 4,99 €, New Pokemon Snap plagát, nálepky a rámik na fotku v cene 9,99 €
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
119,99 €
Cena bez DPH: 99,99 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 431755
Nintendonevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl (Double Pack) [NSW]

Darček - Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl Double Sided Poster v cene 4,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke obojstranný plagát!


Zobraziť celý popis darčeka
Darček - Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl Sticker Sheet v cene 4,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke nálepky!


Zobraziť celý popis darčeka
Darček - New Pokemon Snap plagát, nálepky a rámik na fotku v cene 9,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke balenie darčekov obsahujúce New Pokemon Snap plagát, nálepky a rámik na fotku!


Zobraziť celý popis darčeka

Pokémon: Brilliant Diamond

Zažite nostalgický príbeh z hry Pokémon Diamond Version v prepracovanom dobrodružstve Pokémon Brilliant Diamond, ktorý je teraz v systéme Nintendo Switch! Dobrodružstvá v hre Pokémon Brilliant Diamond sa uskutočnia v známom regióne Sinnoh. Sinnoh, ktorý je bohatý na prírodu a jeho srdcom je mohutná hora Coronet, je krajinou mnohých mýtov prenášaných po celé veky. Ako prvého partnera Pokémona si vyberiete buď Turtwiga, Chimchara alebo Piplupa a potom sa vydáte na cestu za majstrom Pokémon ligy. Po ceste budete môcť stretnúť legendárneho Pokémona Dialgu.

Dobrodružstvo spolu s Pokémonmi, ktorí sa objavili v hre Pokémon Diamond Version. Hráči pôvodných hier sa môžu vrátiť na známe miesta a prežiť známe scény, zatiaľ čo si hráči môžu prvýkrát vychutnať množstvo zábavných stretnutí a prekvapení, ktoré región Sinnoh ponúka. Originálny príbeh a rozsah miest a trás v regióne Sinnoh boli verne reprodukované. Tento remake bol tiež revitalizovaný niektorými z hráčskych funkcií moderných hier s Pokémonmi a detailnými bitevnými scénami Pokémonov.

Či už ste hrali Pokémon Diamond Version alebo Pokémon Pearl ešte v ich začiatkoch, alebo sa s týmito hrami stretávate prvýkrát, každý si to maximálne užije.

Pokémon: Brilliant Diamond

Zažite nostalgický príbeh z hry Pokémon Pearl Version v prepracovanom dobrodružstve Pokémon Shining Pearl, ktorý je teraz v systéme Nintendo Switch! Dobrodružstvá v hre Pokémon Shining Pearl sa uskutočnia v známom regióne Sinnoh. Sinnoh, ktorý je bohatý na prírodu a jeho srdcom je mohutná hora Coronet, je krajinou mnohých mýtov prenášaných po celé veky. Ako prvého partnera Pokémona si vyberiete buď Turtwiga, Chimchara alebo Piplupa a potom sa vydáte na cestu za majstrom Pokémon ligy. Po ceste budete môcť stretnúť Legendárneho Pokémona Palkia.

Dobrodružstvo spolu s Pokémonmi, ktorí sa objavili v hre Pokémon Pearl Version. Hráči pôvodných hier sa môžu vrátiť na známe miesta a prežiť známe scény, zatiaľ čo si hráči môžu prvýkrát vychutnať množstvo zábavných stretnutí a prekvapení, ktoré región Sinnoh ponúka. Originálny príbeh a rozsah miest a trás v regióne Sinnoh boli verne reprodukované. Tento remake bol tiež revitalizovaný niektorými z hráčskych funkcií moderných hier s Pokémonmi a detailnými bitevnými scénami Pokémonov.

Či už ste hrali Pokémon Diamond Version alebo Pokémon Pearl verzie ešte v ich začiatkoch, alebo sa s týmito hrami stretávate prvýkrát, každý si to maximálne užije.

  • Znovu navštívte oblasť Sinnoh z pôvodnej hry Pokémon Diamond Version.
  • Hra Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl (Double Pack) prináša tejto prerobenej klasike nový nádych a vylepšené funkcie.
  • Prepracované dobrodružstvo, teraz pre systém Nintendo Switch.
  • Vyrazte na cestu, aby ste sa pokúsili stať sa šampiónom Pokémon League regiónu Sinnoh.  • Súvisiace produkty (2)


    Recenzie na Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl (Double Pack)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.