POP! Rocks: Tupac Shakur (2PAC)

19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 449291
Funko

POP! Rocks: Tupac Shakur (2PAC) [POP-0158]

Neváhaj a rozšír svoju zbierku Funko Pop figúrok o túto figúrku zo série Rocks !


POP Funko figúrka ikonického rapera Tupac Shakur známeho aj pod umeleckým menom 2Pac. Ak si fanúšikom rapera 2Pac-a, tak táto exkluzívna figúrka ti jednoducho nemôže chýbať! Ďalšia z rady celosvetovo úspešnej figúrkovej série Funko PoP!

 • 2Pac
  Tupac Shakur bol americký raper a herec. Do roku 2010 sa po celom svete predalo viac ako 75 miliónov jeho albumov, čím sa stal jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete. Televízna stanica MTV ho zaradila na 2. miesto vo svojom zozname The Greatest MCs of All Time. Vo väčšine svojich textov sa zameriaval na násilie a utrpenie v mestách, rasizmus a ďalšie sociálne problémy. Obaja jeho rodičia a niekoľko ďalších z jeho rodiny boli členmi Strany čiernych panterov , ktorej ideály používal vo svojich skladbách.

 • tupac

 • Navždy živý vďaka hudbe
  V roku 1996 bol postrelený a umrel. Policajná správa bola utajená z dôvodu ochrany otvoreného násilia medzi gangmi a vďaka tomu väčšina jeho fanúšikov verí, že je stále nažive. Tupac mal však veľké úspechy aj po smrti, a preto si Eminem zakúpil práva na produkciu Shakurovho albumu Loyal to the Game aby sa album dokončil. Guinnesova kniha rekordov ho taktiež zaradila medzi najúspešnejšieho repera všetkých čias. V hiphopovej komunite je považovaný za najváženejšieho rapera.

 • Ikona old-school rapu
  Figúrka zobrazuje ikonického amerického rapera oblečeného v čiernej veste a nohaviciach, ovenčeného typickými zlatými šperkami. Nezabudnime aj na jeho charakteristický piercing v nose, tetovania na oboch rukách a šatku so vzorom Paisley Bandana uviazanú okolo hlavy. Figúrka je vysoká približne 4" (10 cm) a dodáva sa v elegantnej krabičke s okienkom.


 • Veľkosť: cca 10 cm
 • Materiál: Vinyl
 • Balenie: Krabička
 • Výrobca: Funko

Produktové video

Z tvorby 2Pac-a


Recenzie na POP! Rocks: Tupac Shakur (2PAC)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.