Pro Cycling Manager: Season 2015 [Steam]

digitálna distribúcia
19,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Kód produktu: 418128
Focusvhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Pro Cycling Manager: Season 2015 [Steam] [PC digital]

Doveďte svoj tím až na vrchol! Staňte sa športovým šéfom jedného z 90 tímov profesionálnych cyklistov a súťažte v hre Pro Cycling Manager: Season 2015 nabitej novými funkciami, ktoré Vás zavedú na cestu okolo sveta v rámci viac než 200 súťaží (550 etáp) vrátane tej najvyššej výzvy, slavnej Tour de France 2015.

Nábor, vyjednávanie zmlúv s pretekármi a sponzormi, správa personálu, rozvrhy tréningov a kalendár pretekov, neponechajte nič na náhodu. V preteku musíte hrať kľúčovú úlohu, pretože každé Vaše rozhodnutie ovplyvní Vašu cestu za víťazstvom!

Zapojte sa do sezóny sólo, alebo zorganizujte online súťaže proti virtuálnym manažérom z celého sveta!  • Režim Pro Cyclist je úplne nový herný režim, kde ovládate cyklistu na začiatku jeho kariéry a sledujete jeho postup po rebríčku až k statusu medzinárodnej hviezdy.
  • Kariérny režim bol prepracovaný so zvláštnym dôrazom na nový systém pokroku pretekárov, 50 špecifických tréningových rozvrhov, fitness trenérov starajúcich sa o výkon svojich zverencov, rozsiahlejšiu správu náborov a možnosť viesť záložný tím!
  • Realistickejšie a strategickejšie šprintové sekvencie s možnosťou vybrať si obľúbenú trajektóriu svojho šprintéra.
  • Ešte okázalejšia grafika a detailne vyobrazené prostredie.
  • Detailné rozhranie s dodatočnými informáciami o kľúčových sekciách každej etapy.    Jedná sa o digitálnu verziu hry Pro Cycling Manager: Season 2015, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Recenzie na Pro Cycling Manager: Season 2015 [Steam]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.