Punch Line [Steam]

digitálna distribúcia
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 416795
PQubeEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Punch Line [Steam] [PC digital]

Yuuta Iridatsu je celkom normálny stredoškolák, s jednou výnimkou: odpadne keď uvidí spodné prádlo dievčat. Ani si to neuvedomujete ako často také spodné prádlo vybehne von, kým vám nepokazí celý deň - nesmie to vidieť, inak odpadne!

Keď sa jeden deň ocitne v incidente únose autobusu, stretne slávneho bojovníka za spravodlivosť Strange Juice a niečo neočakávané sa prihodí Yuutovi - jeho duša sa oddelí od jeho tela. Uväznený v tejto nehmotnej, neviditeľnej forme, zistí, že táto jeho záľuba ku spodnému prádlu má katastrofálne následky.

Kým táto dušia forma pomáha ku prezeraniu prádla koľko chce, bez toho aby ho videli, pozeral sa tak pod sukne a vystrájal, je tu hrozný háčik: ak uvidí priveľa prádla, Yuuta bude veľmi nadšený, odpadne a nejakým spôsobom spôsobí, že asteroid trafí Zem a zničí všetok život na planéte.

S možnosťou cestovať späť v čase predtým než sa zničí Zem, Yuutova úloha je jasná - vyriešiť túto záhadu! Čo sa stalo, že Yuuta sa premenil v ducha? Ako to, že môže cestovať v čase? Prečo odpadnutie vďaka pohľadu na spodné prádlo spôsobí deštrukciu sveta?! Musíte nájsť odpovede!... hneď po tom ako sa pozriete na spodné prádlo tam toho dievčaťa.

  • Strašte dom plný dievčat počas toho ako riešite hádanky a vytvárate problémy.
  • Prvky vizuálnej novely zmiešaná s 3D prostrediami a point-and-click vymoženosťou.
  • Keď sa pozriete na príliš veľa spodného prádla tak zničíte ľudstvo.
  • Napísané Kotarom Uchikoshim, osobou za Zero Escape trilógiu.
  • Založené na kritikmi uznávanom anime s kompletne rozdielnym koncom!    Jedná sa o digitálnu verziu hry Punch Line, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách