OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Puzdro 3mk Satin Armor Case+ pre Apple iPhone 13

Cena s DPH
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 441299
3mk

Puzdro 3mk Satin Armor Case+ pre Apple iPhone 13 [3MK441889]

Vieme, že váš smartfón má rád cestovanie vo vrecku s vami a niekedy to môže byť aj nebezpečné. Neopatrný krok na mokrom horskom chodníku a pohroma je na dosah ruky. Preto je každá časť puzdra Satin Armor Case+ navrhnutá tak, aby chránila váš smartfón pred poškodením, aj keď vám spadne z výšky na skaly. To je skrátka prípad pre extrémne situácie. Presvedčte sa o tom sami!

Prečo kúpiť puzdro 3mk Satin Armor Case+ ?

  • Smartfón na vankúši
    K pádom môže dôjsť, pokiaľ je pristátie mäkké! S ohľadom na túto skutočnosť je puzdro Satin Armor Case + vybavené technológiou Shock Pocket, ktorá absorbuje silu nárazu vášho smartfónu na tvrdý povrch. Esteticky príjemné a funkčné priehlbiny v puzdre fungujú ako vankúše.
  • Kamera je vždy chránená
    Kto má rád smartfóny bez fotoaparátu? vy určite nie. Puzdro Satin Armor Case+ s vyvýšenými okrajmi okolo fotoaparátu, ktoré skvele tlmí nárazy a chráni objektív pred poškriabaním.
  • Priateľské pre tlačidlá a porty
    Vieme, že puzdro môže zhoršiť funkčnosť tlačidiel smartfónu. Stlačíte ich a nič sa nestane. Mimoriadne otravné. Puzdro poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám na vašom smartfóne. Zaručuje tiež vysokú citlivosť tlačidiel a plnú funkčnosť.

Obsah predajného balenia:

  • puzdro 3mk Satin Armor Case +