Puzdro Molan Cano Issue Book pre Xiaomi Mi A3, Black

1,99 €
0,99 €
Cena bez DPH: 0,83 €
 
Kód produktu: 400634
Molan

Puzdro Molan Cano Issue Book pre Xiaomi Mi A3, Black [8596311091476]

Ideálne tenučké flipové puzdro Molano Cano Issue Diary v sebe skrýva nielen krásne vonkajšie prevedenie, ale nepreberné množstvo praktických vychytávok.

Prečo kúpiť Molan Cano Issue Book

  • v prvom rade sa jedná o klasickú konštrukciu s otváraním flipu do boku, rovnako ako je tomu u bežnej knižky
  • vonkajšiu i vnútornú časť puzdra tvorí kvalitná umelá koža, ktorá je ozvláštnená atraktívnou štruktúrovanou vrstvou, ktorá evokuje drahé kožené výrobky a príslušenstvo
  • prvou praktickou funkciou je dokonalá fixácia flipu vďaka bočnému klipu s magnetom, všetko bude presne na svojom mieste bez nebezpečenstva nechceného otvárania
  • druhu praktickú funkciu nájdete vnútri puzdra. Tam nenájdete jednu, ani dve, ale rovno tri kapsičky pre kreditné karty či iné doklady. Vnútorné usporiadanie puzdra poskytuje bohatý priestor aj pre založenie tvrdej meny, napríklad bankoviek či iných cenných papierov.
  • samotné uchytenie telefónu v puzdre je riešené krytom z odolného TPU silikónu, ktorý predstavuje prvú líniu ochrany pred nechcenými nárazmi a pádmi a zároveň nijako nenarušuje dizajn telefónu. Samozrejmosťou sú všetky výrezy pre konektory a ovládacie prvky telefónu, ktorý tak nemusí z puzdra vyťahovať, aby ste ho mohli plne používať.
  • čerešničkou na torte je možnosť zostaviť jednoduchým natočením z puzdra stojan, nehovoriac o malých detailoch, ako je výrez pre reproduktor, umožňujúci telefonovanie aj so zavretým puzdrom alebo otvor pre zavesenie napríklad na pútko či šnúrku.


Recenzie na Puzdro Molan Cano Issue Book pre Xiaomi Mi A3, Black

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.