Razer Huntsman V2 Tenkeyless (Red Switch) US

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
189,99 €
179,99 €
Cena bez DPH: 149,99 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 435318
Razer

Razer Huntsman V2 Tenkeyless (Red Switch) US [RZ03-03940100-R3M1]

Totálny výkon. Žiadne oneskorenie.Červený Razer™ Linear Optical SwitchBezkonkurenčná citlivosť nikdy nevyerala tak uvoľnene.

Toto je Razer Huntsman V2 Tenkeyless - herná klávesnica bez numerickej časti s vylepšenou akustikou, skoro nulovou latenciou a inými high-endovými vlastnosťami, aby zaistila kompaktnosť a plný výkon každému náročnému hráčovi.

razer-klávesnica


RAZER™ Optické switche

Sú rýchlejšie, ľahšie a odolnejšie než tradičné mechanické switche, s nízkym oneskorením. Dostupné sú v dvoch variantách - Linear a Clicky.

Switche-razer


Blesku - rýchla aktuácia
  • S bleskurýchlou, v priemysle vedúcou 0,2ms reakčným časom, optické switche 2. generácie sú 3x rýchlejšie, než magnetické switche


Lineárne optické switche
  • Vylepšené hluk pohlcujúce podloženie pre ešte tichšie písanie. Nové konzistentné switche majú zvýšenú reakčnosť s nízkym oneskorením.


Klikajúce optické switche
  • Užite si rýchle, cvakajúce údery do klávesnice, ktoré znejú uspokojivo a na pocit sú ľahšie než tradičné mechanické switche, navyše s nízkym oneskorením.


klávesnice-čo-visia


Doubleshoot PBT klávesy sú pevnejšie a odolnejšie než plastické ABS. Tieto odolné klávesy sa nezoderú a ich označenie nikdy nezmizne.

Pre vylepšenú akustiku má Razer Huntsman V2 Tenkeyless vrstvu zvuk pohlcujúcej peny v tele, ktorá absorbuje akékoľvek zvuky pri akčnom ťukaní.

pena-v-klávesnici


Ergonomická podložka na zápästie
  • Pribalená pevná podložka na zápästie, ktorá splýva s klávesnicou a uvoľňuje tlak na zápästia, čo oceníte pri dlhých hodinách hrania


Odpájateľný USB-C kábel
  • Odbaľte, pripojte a hrajte s minimálnym povykom. Pre všetky vaše LAN párty a tournamenty, káblové pripojenie zaistí bezpečné pripojenie počas hrania.


Hybridná pamäť a cloudové úložisko
  • Buďte vždy pripravení na zápas bez ohľadu na situáciu, keď si môžete lokálne uložiť až do 5 profilov, zatiaľ čo si budete vytvárať celú knižnicu nastavení s cloudovým úložiskom.

Recenzie na Razer Huntsman V2 Tenkeyless (Red Switch) US

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.