Razer Universal Quick Charging Stand for Xbox, carbon black

69,99 €
54,99 €
Cena bez DPH: 45,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437986
Razer

Razer Universal Quick Charging Stand for Xbox, carbon black [RC21-01750100-R3M1]


Udržte si herný výkon

Ak hľadáte najrýchlejší spôsob, ako udržať váš Xbox ovládač na najvyššej úrovni výkonu, potom vyberte perfektné párovanie s Razer Universal Quick Charging Stand pre Xbox.

Rýchle nabíjanie Quick Charge

Stojan je schopný plne nabiť váš ovládač za menej ako 3 hodiny a je tiež navrhnutý s ochranou proti prebitiu, aby sa zabránilo prehriatiu a skratu.

Univerzálna kompatibilita

Či už ste na novej, poslednej alebo starej generácii, Razer Universal Quick Charging Stand pre Xbox funguje so všetkými starými aj novými ovládačmi (s výnimkou ovládačov Xbox Elite Series 2)


Magnetický kontaktný systém

Namontujte svoj ovládač jednoducho a nikdy sa nemusíte báť, že sa preruší jeho nabíjanie vďaka magnetickému dizajnu, ktorý upevňuje ovládač k stojanu.

Presne ako váš ovládač

Aby tento nabíjací stojan dokonale vyhovoval vášmu nastaveniu, používa rovnaký odolný materiál a zdieľa rovnaké výrazné farby ako oficiálne ovládače Xbox Series X|S.Pripojenie cez USB

Jednoducho pripojte nabíjací stojan k vášmu Xboxu, PC alebo kompatibilným nástenným zástrčkám, aby stojan mohol fungovať.Viacero farebných prevedení.

Prezrite si celú ponuku farebných prevedení nabíjacích stojanov Razer Universal Quick Charging Stand for XBOX.Technická špecifikácia
Typ nabíjania Quick Charge
Kompatibilita Univerzálna
Kontaktný systém Magnetický
Prevedenie Prispôsobené na XBOX ovládač
Napájanie: USB