RedBull Winter Edition, Pomegranate

Cena s DPH
1,50 €
Cena bez DPH: 1,25 €
Kód produktu: 435666

RedBull Winter Edition, Pomegranate [RB236741]

Najlepšie chutí vychladený. Red Bull Winter Edition s príchuťou granátového jablka. Pripravení na zimu?

Revitalizuje telo a myseľ.® Red Bull Energy Drink je celosvetovo cenený vrcholovými športovcami, študentmi, vo vysoko náročných profesiách a tiež pri herných maratónoch.

Energetický nápoj s prichufou granotoveho jablka - vysoký obsah kofeinu. Pasterizované. Niacín a vitamin B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, ako aj k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Red Bull je funkčnýi napoj, ktorý Vám dáva krídla, kedykol'vek ich potrebujete. KEDY HO PIT? Pri šoférovaní, v škole a počas štúdia, v práci, pri športe ši hraní videohier alebo ked' sa idete baviť - tak vo dne, ako aj v noci.

Zloženie:

Voda, Sacharóza, Glukóza, Kyselina (kyselina citrónová), Oxid uhličitý, Taurín (0,4%), Regulátor kyslosti (citrany sodné), Kofeín (0,03%), Vitamíny (niacín, kyselina pantoténová, B6, B12), Arómy, Farbivá (antokyaníny, riboflavíny)

Výživové honoty na 100 ml:

energia: 192 kJ (45 kcal); tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g; sacharidy: 11 g, z toho cukry: 11 g; bielkoviny 0 g; sol': 0,1 g; vitamíny: niacín: 8 mg/ 50% NRV, kyselina pantotíénová 2 mg/ 33% NRV, vitamín B6: 2 mg/143% NRV, vitamín B12: 2


Recenzie na RedBull Winter Edition, Pomegranate

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.