Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition) Typ konzoly:

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition) - PS4Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition) - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
279,99 €
229,99 €
Cena bez DPH: 191,66 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 420973
Capcomnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition) [Xbox Series X|S]

Resident Evil Village pokračuje v príbehu Ethana Wintersa, ktorý bol prvýkrát uvedený v Resident Evil 7 Biohazard. Residen Evil Village kombinuje pulzujúcu akciu s charakteristickou hrôzou o prežitie, ktorá je synonymom radu Resident Evil. Vývojári odhalili niekoľko nových detailov a funkcií, ktoré sa vracajú späť k obľúbeným prvkom predchádzajúcich hier Resident Evil. Etán teraz bude môcť nakupovať a predávať predmety, nakupovať recepty na výrobu a upravovať zbrane u obchodníka s názvom "The Duke". S využitím materiálov nájdených v priebehu hry bude schopný vyrobiť neoceniteľný spotrebný materiál potrebný na prežitie hrôz dediny. Bude potrebné zapojiť strategickejšie plánovanie s inventárom a správou priestoru v ňom.

Etán bude čeliť mnohým hrozbám, ako sú rýchlo sa pohybujúce stvorenia, ktoré ho neúnavne prenasledujú, a záhadné dcéry lady Dimitrescu, ktoré sa môžu premeniť v roj hmyzu. Zostava protivníkov, bude mať charakteristické spôsoby útoku, takže hráči budú musieť prispôsobiť svoju stratégiu rýchlym rozhodnutiam, či sa do boja pustiť alebo utiecť, aby prežili. Etán má vo svojom arzenáli nový kop, ktorý vytvorí odstup od nepriateľov a hráč tak získa čas nad premýšľaním o ďalšom ťahu.Na oslavu 25. výročia franšízy Residen Evil, ktorá začína v Marci 2021, spoločnosť Capcom oznámila, že Residen Evil Village bude zahŕňať prístup k bezplatnému multiplayerovému zážitku s názvom Resident Evil Re: Verse, ktorý bude k dispozícii pre PlayStation 4, Xbox One a PC . Hráči PlayStation 5 a Xbox Series X | S budú mať prístup vďaka spätnej kompatibilite. Tento bonus je poďakovaním fanúšikom, obsahuje komiksové vizuály a stavia proti sebe obľúbené postavy Residen Evil pre štyri až šesť hráčov deathmatch na ikonických miestach Residen Evil. Hráči si môžu vybrať zo zoznamu obľúbených postáv s rôznymi schopnosťami. Akonáhle sú hráči porazení, ich postava sa po mutácií premení na biologickú zbraň, aby sa svojim nepriateľom pomstila.

Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition) obsahuje:

 • Umelecká potlač + Steelbook s hrou Resident Evil 8: Village
 • Postavu Chrisa Redfielda
 • Plátená mapa veľkosti B2
 • Art book
 • Collector's Box
 • Trauma Pack DLC Card

  resident_collector

 • Recenzie na Resident Evil 8: Village (Collector’s Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.