Rise of Venice [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
5,99 €
Cena bez DPH: 4,99 €
 
Kód produktu: 418263
EN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Rise of Venice [Steam] [PC digital]

Rise of Venice Vás vezme do éry renesancie, kde začnete ako mladý obchodník, ktorý sa snaží vybudovať si svoju značku a obchodné impérium. Začnite s drobnou skupinkou obchodných lodí a vybudujte z nich merkantilistickú flotilu, pri pohľade na ktorú vaši nepriatelia doslova ozelenia závisťou, a vy budete len veselo plniť svoje truhlice zlatom. Rise of Venice je však oveľa viac, než len obchod, predsa aj renesančná Európa bola plná zrady a politických machinácií všetkých druhov - ktorých sa musíte zúčastniť, ak chcete uspieť!

Benátky boli na vrchole svojej moci v dobe renesancie a ľudia sa na ne pozerali ako na mesto dekadencie, krásy a intríg. Benátky, preslávené ako oporný bod civilizácie a kultúrne centrum Európy, boli najdôležitejšou obchodnou križovatkou medzi západnou Európou a východným úsekom Stredozemného mora. Bolo však taktiež dejiskom politických skazeností a tajných rokovaní.

A to je miesto, kde začína Váš príbeh. Ako mladý muž, usilujúci o úspech, moc a bohatstvo, s pomocou svojej rodiny začnete budovať obchodné impérium naprieč Ženevou, Tripolisom, Rímom, Alexandriou, Konštantínopolom a množstvom ďalších významných miest z obdobia renesancie. Ako budete postupovať v radoch Benátskej spoločnosti, zvyšovať svoju moc vďaka chytrým obchodným ťahom ako aj množstvu "udalostí", ktoré otočia veci vo Váš prospech. S týmto máte možnosť vybudovať celý nový priemysel a zmerať si sily v taktických morských súbojoch, kde budete stáť ako proti pirátom, tak aj proti politickým nepriateľom.

 • Prežite vzrušujúci príbeh plný intríg a zrád v renesančných Benátkach.
 • Obchodujte s množstvom tovarov v najvýznamnejších mestách toho času - Ríme, Alexandrii, Konštantínopole a Aténach.
 • Vďaka rodokmeňu dokážete spolupracovať s rodinnými príslušníkmi, posielať ich na misie a sledovať, ako moc Vašej rodiny rastie.
 • Stretnite ďalšie významné rodiny, ktoré ťahajú za nite v Benátskej vláde a ovplyvňujú politické rozhodnutia.
 • Vytvorte vlastné výrobné podniky a obchodné flotily.
 • Zahrajte si aj s priateľmi - v multiplayer móde až pre 4 hráčov.  Jedná sa o digitálnu verziu hry Rise of Venice, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabingPL titulky