Roborock Q7 robotický vysávač, čierny

Cena s DPH
399 €
Cena bez DPH: 332,50 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 456447
Roborock

Roborock Q7 robotický vysávač, čierny [Q752-00]

Užite si pohodlie a čistotu

Zaobstarajte si robotický vysávač Roborock Q7 a prenechajte mu všetko upratovanie. Vie vysávať aj mopovať súčasne a zvládne vyčistiť až 300 m2 na jedno nabitie. Vďaka saciemu výkonu 2700 Pa a celogumovej kefe ľahko zbaví váš domov všetky špiny. Roborock Q7 je vybavený navigačným systémom LiDAR PreciSense a celým radom senzorov . Poskytne tak efektívne upratovanie a zabráni pádu robota zo schodov, jeho uväzneniu aj nárazu. No-Go zóny a neviditeľné múry zase robota Q7 nepustia, kam nebudete chcieť. Ďalej sa robot Roborock môže pochváliť umývateľným filtrom triedy E11, celogumovou kefou s dlhou životnosťou, viacúrovňovým mapovaním (až 4 poschodia), batériou s kapacitou 5200 mAh, podporou 3D mapovania a hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Home a Apple Siri.

O produkte

 • Navigačný systém LiDAR PreciSense
  Robotický vysávač Roborock Q7 využíva navigačný systém LiDAR PreciSense. Spoločne s vytváranými mapami a ovládaním pomocou aplikácie Roborock umožní efektívny spôsob upratovania celej vašej domácnosti.

 • Robot Roborock s úžasným sacím výkonom 2700 Pa
  Robotický vysávač Roborock Q7 disponuje úžasným sacím výkonom, ktorý závisí od stavu batérie a domácom prostredí. Dokáže tak podľa testov výrobcu vykonaných podľa noriem IEC 62885-2:2016/5.8 s použitím režimu Max as plne nabitou batériou vyvinúť sací výkon až 2700 Pa. Odstráni nečistoty z kobercov a prach z podlahy. Vysávač Roborock pri vjazde na koberec automaticky zapne sanie na najvyšší výkon. Žiadna špina teda nemá šancu.

 • Vysoká kapacita batérie 5200 mAh dovolí až trojhodinové čistenie
  Robotický vysávač Roborock Q7 zvláda prekonať 2cm prekážky a ľahko si tak prejde prahy aj koberce. Ukrýva 5200mAh Li-ion batériu, ktorá mu dovolí vykonať na jedno nabitie až trojhodinové čistenie. Vďaka internému testovaniu, ktoré vykonal výrobca v tichom režime na tvrdých podlahách, s plne nabitou batériou a bez pripojeného systému mopu, zistil, že maximálna vysávacia plocha robota Q7 je v závislosti od domáceho prostredia 300 m2.

 • S podporou 3D mapovania získate podrobnejšie zobrazenie všetkých miestností
  Stiahnite si mobilnú aplikáciu Roborock a získajte rozšírené funkcie robotického vysávača Roborock Q7. Aplikácia napríklad umožní pridanie nábytku a podlahových materiálov. Dodá tak podrobnejšie zobrazenie všetkých vašich miestností.

 • Robotický vysávač Roborock podporuje hlasových asistentov
  S malými deťmi aj štvornohými miláčikmi sa často stane nejaká špinavá nehoda. Aj s týmto vám robotický vysávač Roborock Q7 pomôže. Podporuje totiž hlasových asistentov Amazon Alexa, Google Home a Apple Siri. Vďaka tomu môžete robota Roborock ovládať hlasom a poslať ho napríklad upratať kuchyňu. Ušetríte tým veľa času.

 • Q7 vie vytierať a vysávať naraz
  Robotický vysávač Roborock Q7 vie vytierať a vysávať naraz. Má 750ml nádobu na odpad a 180ml nádržku na vodu. Výrobca vykonal interné testovanie na tvrdých podlahách s plnou nádržou na vodu, plne nabitou batériou as nastaveným nízkym prietokom vody. Výsledky interpretoval s predpokladom, že 20% plochy zakrýva nábytok a nebude ju teda nutné vytrieť. Zistil, že s robotom Q7 získate maximálny dosah vytierania 150 m2, v závislosti od domáceho prostredia.

 • Nastavte si až 4 poschodia s viacúrovňovým mapovaním
  Zásluhou viacúrovňového mapovania robotický vysávač Roborock Q7 u vás doma automaticky rozpozná až 4 úrovne. Túto funkciu ocenia najmä majitelia viacposchodových domov. Nič nastavovať nemusíte, robot sám jednotlivé poschodia rozlíši.

 • No-Go zóny a neviditeľné múry robota Q7 nepustia ďalej
  Neželáte si, aby niekam robotický vysávač Roborock Q7 zachádzal? Riešenie je ľahké. Nastavte si No-Go zóny, kam robot nesmie. Na uzavretie miestností a rohov zase využijete Invisible Walls jednoduchým nakreslením čiary. Tieto funkcie si môžete zvoliť pre každú úroveň zvlášť.


Kľúčové vlastnosti

 • Vysáva aj mopuje
 • Vyčistí až 300 m2
 • Podpora 3D mapovania a hlasových príkazov cez Amazon Alexa, Google Home a Apple Siri
 • Umývateľný filter triedy E11 pre čistejší vzduch
 • Navigačný systém LiDAR PreciSense
 • S celogumovou kefou s dlhou životnosťou a odolnosťou proti namotávaniu vlasov
 • Kompatibilný s Roborock Auto-Empty Dock Pure (nie je súčasťou balenia)

Technická špecifikácia
Typ vysávača bezvreckový robotický, mop
Navigácia LiDAR
Typ povrchov Drevené podlahy
Koberce
Lino
Plávajúce podlahy
Tvrdé podlahy
Rozoznávanie prekážok Bezdotykové
Načasovanie upratovania Áno
Typ batérie Li-ion
Kapacita batérie 5 200 mAh
Čas prevádzky na jedno nabitie 180 min
Hlučnosť 67 dB
Doba nabíjania 6 hod
Typ filtra EPA E11 filter, Umývateľný filter
Sací výkon 58 W / 2700 Pa
Objem nádobky na prach 180 ml
Objem nádobky na vodu 750
Podporované OS Android, iOS
Technológie a funkcie 3D mapovanie
Selektívne čistenie miestnosti
Načasovanie selektívneho čistenia miestností
Virtuálne steny a vylúčené zóny
Systém viacúrovňového mapovania
Rozmery 350 × 96,5 x 350 mm

Obsah balenia:

 • Robotický vysávač Roborock
 • Nabíjacia stanica
 • Príslušenstvo
 • Dokumentácia

Produktové video

Súvisiace produkty (1)