OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Roborock S8+ robotický vysávač, čierny

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
Cena s DPH
899 €
Cena bez DPH: 749,17 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
42 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
78 €
Predĺžená záruka o 1 rok
50 €
Predĺžená záruka o 2 roky
112 €
Kód produktu: 463133
Roborock

Roborock S8+ robotický vysávač, čierny [S8P52-00]

Posuňte vaše upratovanie na ďalší level

Roborock S8 je výkonný robotický vysávač so stanicou automatického vyprázdňovania. Roborock S8+ je výkonný robotický vysávač so sacou kapacitou 6000 Pa, s ktorým vysávanie podláh a kobercov nebolo nikdy jednoduchšie. S automatickou vyprázdňovacou stanicou bude čistenie ešte jednoduchšie bez použitia rúk! Vyprázdňovacia stanica dokáže zachytávať prach až 7 týždňov v závislosti od znečistenia vášho domova. S automatickým zosilnením sacieho výkonu na kobercoch dokáže S8+ vysávať hlboko v nich a nasať spodné nečistoty vo vláknach. Na rozdiel od svojich predchádzajúcich modelov je S8+ vybavený dvojitými valcovými kefami, aby bolo vysávanie ešte efektívnejšie a umožnilo odsávanie nečistôt a iného prachu bez upchania alebo zamotania. Preslávená technológia VibraRise od Roborocku sa nachádza aj na modeli S8, podlahy sú vynikajúčo vyčistené so silou zvuku a drhnú podlahu pomocou vibrácií, ktoré dosahujú až 3000-krát za minútu. Automatický zdvih mopu umožňuje S8 vysávať a mopovať naraz, pretože rozpozná koberce a nadvihne mop. Navigácia PreciSense LiDAR umožňuje S8+ upratovať s presnosťou, pretože pomocou senzorov a laseru dokáže robotický vysávač naskenovať miestnosť a vytvoriť v aplikácii podrobnú mapu. S pomocou mapovania dokáže S8+ naplánovať trasy čistenia, optimalizovať a zefektívniť svoje čistenie tak, aby bol domov čo najčistejší a nevynechal ani jediné miesto. V aplikácii Roborock získate jasný prehľad o mapovaní a rôznych nastaveniach, ktoré je možné vykonať na prispôsobenie upratovania vašim vlastným potrebám.

O produkte

 • Výkonné vysávanie s HyperForce
  S8+ je vybavený systémom HyperForce od Roborock a má vylepšenú saciu kapacitu 6000 Pa, vďaka čomu je S8+ pri vysávaní veľmi výkonný. S8+ si bez problémov poradí so všetkými nečistotami, s vylepšenou sacou schopnosťou je S8+ efektívny a zachytáva všetky druhy nečistôt, prachu a menších častíc. Vďaka svojmu inteligentnému dizajnu robot vysáva a rozpozná, či beží po koberci a spustí vyšší sací výkon na efektívne povysávanie koberca. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov má S8+ na spodnej strane dve gumené valčekové kefy, vďaka ktorým bude robotický vysávač vysávať hlboko a zachytí spodný prach a nečistoty v kobercoch! Valcové kefy zabraňujú akémukoľvek zamotaniu alebo upchávaniu - všetko pre to, aby bolo čistenie čo najoptimálnejšie!

 • Až 7 týždňov bez vášho zásahu
  Upratovanie s Roborock S8+ je skutočne jednoduché a nevyžaduje takmer žiadnu vašu asistenciu. Súčasťou je totiž nabíjacia a čistiaca stanica RoboDock Plus – robotický vysávač sa automaticky zachádza do stanice nielen nabíjať, ale aj vyprázdniť. Súčasťou stanice je prachové vrecko E12 s objemom 2,5 litra, vďaka čomu ho nemusíte až 7 týždňov vyprázdňovať. Rýchle a bezprašné vyprázdnenie vysávača zaistí integrovaný motor v RoboDock Plus. Iste oceníte, že prachové vrecko spĺňa prísne normy a prešlo SGS testovaním. Zachytí 99,7 % peľových častíc, viac ako 98,2 % zvieracích alergénov a 98,1 % roztočov. Roborock S8+ je perfektnou voľbou do domácností s alergikmi a domácimi miláčikmi.

 • VibraRise, mopovanie so silou zvuku
  S8+ je vybavený mopovacím systémom VibraRise od Roborock. Táto funkcia umožňuje utierať podlahy takmer do štádia "klinicky čisté" so silou zvuku. Utieranie prebieha pomocou vibrácií, ktoré dosahujú až 3000-krát za minútu a vydrhnú podlahu dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým. S8+ sa bez problémov postará o zaschnutú špinu a blato, pretože vibrácie vytvárajú drhnúci efekt s frekvenciou až 50 Hz, kde výsledkom je lesklá podlaha! Systém mopovania je kombinovaný s inteligentným a inovatívnym automatickým zdvihom mopu Roborock. Táto funkcia umožňuje robotickému vysávaču upratovať jedným pohybom bez prerušenia. S8 pomocou senzorov rozpozná, kedy sa priblíži ku kobercu a zdvihne mop (je zdvihnutý o 5 mm, čo znamená, že je vhodný pre koberce do výšky 4 mm), čím sa automaticky pozastaví funkcia mopu a prepne sa na intenzívnejší program vysávania. Mop sa tiež automaticky zdvihne, keď sa vráti do dokovacej stanice, čím sa zabráni šmuhám vody na podlahe a nie je potrebné používať plastovú podložku. Mop má stály tlak takmer 600 gramov, čo mu umožňuje dôkladne a rovnomerne upratať celú vašu domácnosť.

 • Navigácia s presnosťou
  Navigácia PreciSense LiDAR umožňuje S8+ upratovať s presnosťou, pomocou senzorov a laseru dokáže robotický vysávač naskenovať miestnosť a vytvoriť v aplikácii detailnú 3D mapu len za pár minút. S8+ je tiež vybavený technológiou 3D štruktúrovaného svetla a infračerveného zobrazovania, čo znamená, že robotický vysávač je dobrý v rozpoznávaní prekážok a dokáže prečítať všetky výzvy v domácnosti bez toho, aby sa dostal do problémov. Pomocou mapy potom S8 dokáže vypočítať najoptimálnejšiu a najefektívnejšiu trasu čistenia. PreciSense LiDAR je to, čo urobilo Roborock dobre známou značkou. Tieto senzory čítajú okolie a využívajú adaptívne algoritmy, ktoré detegujú prekážky ako nábytok, koberce, hrany, steny atď. Výsledkom je podrobná mapa vášho domu pokrývajúca až štyri rôzne poschodia.

 • Úplná kontrola
  S pomocou aplikácie Roborock získate plnú kontrolu nad všetkými nastaveniami. V aplikácii môžete nastaviť no-go zóny, virtuálne steny, delenie, rozdelenie a pomenovanie miestností atď. Aby ste mali úplnú kontrolu a umožnili úplné prispôsobenie, môžete tiež upravovať miestnosť po miestnosti pridaním typu povrchu, prispôsobiť sací výkon , intenzita mopu, hladina vody, poradie čistenia miestnosti a mnoho ďalších.
  Ďalšia skvelá nová funkcia na mape vám umožňuje nastaviť polohy prahov, aby sa robot nezasekol a aby bola jeho trasa cez ne čo najprispôsobiteľnejšia. Stlačením tlačidla na telefóne sa oslobodíte od starostí s upratovaním, keď ste preč alebo v práci. V aplikácii je tiež možné naplánovať upratovanie rôznych miestností v rôznych časoch dňa. Môžete sa postarať o to, aby robot v noci neupratal spálňu, alebo kuchyňu, keď jete. Tieto funkcie môžete použiť, aby ste sa uistili, že S8+ čistí, kde chcete a kedy chcete.

 • Ovládanie hlasom
  S8+ možno začleniť aj do vašej inteligentnej domácnosti, čo znamená, že na jej spustenie nemusíte ani otvárať aplikáciu. S8+ je možné plne synchronizovať s hlasovými asistentmi, ako sú Amazon Alexa, Google Assistant a Siri, takže môžete robotickému vysávaču zadávať príkazy pomocou hlasu. Nechýba ani detská poistka, ktorá zabráni deťom spustiť robota alebo zmeniť nastavenia bez vášho vedomia. Máte úplnú kontrolu bez ohľadu na to, kde ste.


Kľúčové vlastnosti

 • Súčasťou je nabíjacia a čistiaca stanica RoboDock Plus
 • Vysávač sa automaticky vyprázdňuje a nabíja
 • 2 v 1 – vysáva aj mopuje
 • Roborock S8+ sa pýši vysokým sacím výkonom HyperForce 6 000 Pa
 • Prepracovaný navigačný systém LiDAR PreciSense
 • Automatické zdvíhanie mopu ochráni vaše koberce pred navlhnutím – ideálne pre až 4 mm vysoké koberce
 • 5 200mAh akumulátor pre až 180 minút prevádzky (v tichom režime) – upratá až 300 m2
 • DuoRoller – dva gumové valčeky pre efektívne a hĺbkové vysávanie bez upchávania a zamotávania
 • Podpora 3D mapovania a hlasových príkazov cez Amazon Alexa, Google Home a Siri Shortcuts
 • Sonické mopovanie VibraRise s 3 000 vibráciami za minútu pre precízne vytieranie
 • Systém Reactive 3D Obstacle Avoidance pomáha robotu identifikovať a vyhnúť sa potenciálnym nebezpečenstvám na podlahách cez deň aj v noci
 • Roborock S8+ sa vyhne objektom s rozmermi 5 × 3 cm
 • Systém Roborock Carpet Boost+ pre dokonalé upratovanie kobercov
 • Funkcia automatického a mimošpičkového nabíjania či detská poistka
 • Mobilná aplikácia Roborock ponúka nekonečné možnosti nastavenia a prispôsobenia upratovania

Technická špecifikácia
Typ vysávača robotický
Podporované typy povrchov všetky
Max. plocha pokrytia 300 m2
Načasovanie upratovania Áno
Zone Cleaning Áno
Typ batérie Li-ion
Kapacita batérie 5 200 mAh
Čas prevádzky na jedno nabitie 180 min
Hlučnosť 68,5 dB
Doba nabíjania 6 hod
Typ filtra Umývateľný filter, EPA E11 filter
Sací výkon 6000 Pa
Objem odpadovej nádoby 350 ml
Objem zásobníka na vodu 300 ml
Wi-Fi Áno
Ovládanie cez telefón Áno
Podporované OS Android, iOS
Funkcie Antikolízne senzory: 6
Detekcia kobercov: ultrasonická
Čistenie zóny
Pin n Go
Vyhýbanie sa prekážkam - LDS laser + 3D štruktúrované svetlo
Viacúrovňové mapovanie - áno až 4 mapy
Zobrazenie trasy čistenia
Zobrazenie trasy čistenia
Virtuálna stena/No-go zóna
No-mop zóna
Prispôsobený objem vody v miestnosti a sanie
Prispôsobená sila vibrácií a sanie v miestnosti
Prispôsobená postupnosť čistenia
Pomenovanie miestnosti
Dynamické čistenie tvaru Z
Selektívne čistenie miestnosti
Načasovanie selektívneho čistenia miestností
Hmotnosť cca 4,8 kg
Rozmery Vysávač - 353 x 350 x 96,5 mm
Dokovacia stanica - 426 x 514 x 450 mm

Obsah balenia:

 • Robotický vysávač Roborock
 • Nabíjacia a čistiaca stanica RoboDock Plus
 • Napájací adaptér
 • Odpadová nádobka 350 ml
 • Nádržka na vodu 300 ml
 • Podložka na mopovaciu textíliu
 • Mopovacia textília
 • Plastová podložka pod robota
 • Dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách