Rock of Ages 3: Make & Break [ESD MS]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 437376
Modusanglická verzia

Rock of Ages 3: Make & Break [ESD MS] [XBOX ONE digital]

Rock of Ages 3: Make & Break je kompetitívna arkádová akcia v štýle tower defense, ktorá v kombinácii so svojráznym humorom v štýle Monty Python tvorcov zo štúdia ACE Team prináša unikátne kreatívny a nezabudnuteľný zážitok.

Ponorte sa do rozsiahleho príbehu, ktorý vám pošteklí bránicu a nechajte sa pohltiť dobrodružstvom inšpirovaným všetkým možným.

Vytváraj a nič herné svety

  • V užívateľsky pr´vetivom editori si navrhni a vytvor vlastné herné úrovne, zdieľaj ich s hráčmi po celmo svete a uži si kreatívnu zábavu (takmer) bez hraníc!
Kompetitívny štýl tower defense
  • Vybuduj si pevnú obranu a vydaj sa rozdrtiť tú súperovu v online zápasoch až pre 4 hráčov, alebo v hrách pre 2 na rozdelenej obrazovke.
Arkádové akčné valiace sa kamete
  • Prebúraj sa čo najrýchlejšie všetkým, čo ti stojí v ceste, v šiestich rôznych arkádových módoch s viac než 20 šialenými balvanmi!
Absurdný humor
  • Vydaj sa v príbehu z dieľne štúdia ACE Team na zbesilo komickú jazdu - v rozsiahlej kampani pokrývajúcej celú históriu, kde nie len vystupujú Cézar, Moctezuma, Krampus, alebo lietajúce špagetové monštrum a ďalší
Široká ponuka herných módov
  • Bráň svoju základňu v novom móde Boulder Avalanche, piluj svoje schopnosti v krehkom móde Humpty-Dumpty, závoď s časom v časovaných kolách, alebo si v editore vytvor úplne vlastný herný systém pre mnohohodinovú zábavu!


Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.Recenzie na Rock of Ages 3: Make & Break [ESD MS]

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.