Rocket Arena (Standard Edition) [ESD MS]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
4,99 €
Cena bez DPH: 4,16 €
 
Kód produktu: 437314
Electronicanglická verzia

Rocket Arena (Standard Edition) [ESD MS] [XBOX ONE digital]

Vitajte vo svete, kde pravidlá určuje raketové palivo. Rakety vládnu všetkému v hre Rocket Arena. Výbušná strieľačka 3 na 3, v ktorej nikdy nevypadnete z akcie. Majstrovsky zvládnite jedinečné rakety a schopnosti svojho hrdinu, ovládnite arénu a staňte sa šampiónmi!
Prispôsobujte svoju stratégiu s neustále rastúcou ponukou rozličných hrdinov s osobitými schopnosťami. Objavte nové stratégie a taktiky na základe zloženia svojho týmu, preskúmajte širokú ponuku dynamických máp a zistite, čo všetko ponúka herný systém zameraný na rakety.

Hrdinovia s raketovým pohonom

  • Preskúmajte rozširujúcu sa ponuku fantastických hrdinov s charakteristickými povahovými rysmi, zaujímavou minulosťou a rivalitou. Dokonale zvládnite superschopnosti a unikátne rakety svojho hrdinu a dostaňte z týmu maximum
Krutoprísna akcia
  • Nikdy nehovorte "zomri", pretože v Rocket Arena to jednoducho nejde! Aj keď to veľmi schytáte a budete sa porúčať z arény, neznamená to pre vás koniec akcie. Osedlajte raketu, zmapujte terén a vráťte sa do boja.
Preskúmajte nový svet
  • Crater je plný exotických miest od tropických ruín Gemstone Jungle po moderné utopické Boom City. Na každej mape nájdete plno skrytých vychytáviek, pascí a neobjavených miest. S pomocou rakiet skáčte, šplhajte a preskúmavajte okolité prostredie. Svet je plný možností - vezmite svoju raketu a štartujte!
Rozvíjajte svojich hrdinov
  • Pre vašich hrdinov neexistujú prakticky žiadne hranice. Za každú hru získavate skúsenosti k odomykaniu súčastí rakiet a totemov a pompéznej výbavy, ktoré môžete využiť k úprave ich vzhľadu. Behom hrania si tiež odomknete pôsobivé artefakty - ich kombináciou, zladením a vylepšovaním zaručíte svojim hrdinom atraktívne bonusy k štatistikám a zaujímavé efekty!

    Ak chcete uspieť v Rocket Championship Tour, budete potrebovať každú dostupnú výhodu.
Zmeňte hru
  • Existuje viac než jeden spôsob hrania. Zapojte sa do klasickej akcie 3 na 3 v režime Knockout, alebo sa najprv trochu rozohrajte proti rocketbotom a otestujte svoje obľúbené kombá.

    Strieľajte góly v Rocketballe, kontrolujte zóny v Mega Rocket a vydajte sa za zlatým pokladom v Treasure Hunt. Akonáhle budete pripravení stretnúť sa raketa na raketu s tými najlepšími, vyskúšajte hodnotené hry a ukážte, čo vo vás je. Odpáľte tú raketu!
Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.Recenzie na Rocket Arena (Standard Edition) [ESD MS]

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.