Rýchlonabíjačka Swissten Power Delivery 20W s 1x USB-C pre iPhone 12, čierna

17,99 €
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 411874
SWISSTEN

Rýchlonabíjačka Swissten Power Delivery 20W s 1x USB-C pre iPhone 12, čierna [22050500]

Jedinečná SLIM nabíjačka s výkonom 20W, technológiou POWER DELIVERY a stojanom pre umiestnenie smartfónu. Jedno USB-C je vybavené technológiou Power Delivery, ktoré je nakonfigurované pre rýchle dobíjanie iPhonu 12.
Tvar nabíjačky, ktorý navrhol český dizajnér skrýva hneď niekoľko predností. Jednak vďaka SLIM dizajnu a spodnému umiestneniu USB výstupu je vhodná aj pre nabíjanie zo zásuviek umiestnených za nábytkom či spotrebičmi. Ďalšou výraznou prednosťou je drážka na vrchnej hrane nabíjačky, ktorá slúži ako stojan na položenie smartfónu.

Prečo kúpiť nabíjačku SWISSTEN?

  • Rýchlo a bezpečne
    Potrebujete Váš smartfón alebo tablet nabiť rýchlo a zároveň bezpečne? V tom prípade je nabíjačka SWISSTEN určená práve pre Vás. Nabíjačka má vysoký výstupný výkon 20W.
  • Jednoduchý a účelný dizajn
    Vďaka minimálnej hrúbke a napájaniu kábla zo spodnej strany vám nabíjačka nebude zavadzať za nábytkom alebo vykúkať zo steny. Zároveň je navrhnutá tak, aby jej horná časť slúžila ako stojan. Mobiný telefón alebo iné zariadenie tak môžete bezpečne položiť priamo na adaptér.
  • Spoľahlivosť na prvom mieste
    SWISSTEN nabíjačky sú navrhnuté tak, aby chránili váš prístroj počas nabíjania. Inteligentné obvody automaticky upravujú výkon a zaistia tak, že Vaše zariadenie zostane v bezpečí v prípade neočakávaného prepätia.

Technická špecifikácia

Nabíjačka
Vstup: 100V-240V, 50-60Hz, 0,5A
Výstup USB-C: PD 3.0: 5V/3A, 9V/2,22A
Max. výkon: 20 W

Obsah predajného balenia:

  • Rýchlonabíjačka SWISSTEN pre iPhone 12


Recenzie na Rýchlonabíjačka Swissten Power Delivery 20W s 1x USB-C pre iPhone 12, čierna

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.