VIANOCE na PlayGoSmart
×

Rýchlonabíjačka Swissten Power Delivery 3.0 pre Apple s USB-C, 45W, biela

21,49 €
18,99 €
Cena bez DPH: 15,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 416014
SWISSTEN

Rýchlonabíjačka Swissten Power Delivery 3.0 pre Apple s USB-C, 45W, biela [22050400]

Jedinečná SLIM nabíjačka s výkonom 45W, technológiou POWER DELIVERY a stojanom pre umiestnenie smartfónu. Jedno USB-C je vybavené technológiou Power Delivery pre rýchle dobíjanie Apple zariadení.
Tvar nabíjačky, ktorý navrhol český dizajnér skrýva hneď niekoľko predností. Jednak vďaka SLIM dizajnu a spodnému umiestneniu USB výstupu je vhodná aj pre nabíjanie zo zásuviek umiestnených za nábytkom či spotrebičmi. Ďalšou výraznou prednosťou je drážka na vrchnej hrane nabíjačky, ktorá slúži ako stojan na položenie smartfónu.

Prečo kúpiť nabíjačku SWISSTEN?

  • Rýchlo a bezpečne
    Potrebujete Váš smartfón alebo tablet nabiť rýchlo a zároveň bezpečne? V tom prípade je nabíjačka SWISSTEN určená práve pre Vás. Nabíjačka má vysoký výstupný výkon 45W.
  • Jednoduchý a účelný dizajn
    Vďaka minimálnej hrúbke a napájaniu kábla zo spodnej strany vám nabíjačka nebude zavadzať za nábytkom alebo vykúkať zo steny. Zároveň je navrhnutá tak, aby jej horná časť slúžila ako stojan. Mobiný telefón alebo iné zariadenie tak môžete bezpečne položiť priamo na adaptér.
  • Spoľahlivosť na prvom mieste
    SWISSTEN nabíjačky sú navrhnuté tak, aby chránili váš prístroj počas nabíjania. Inteligentné obvody automaticky upravujú výkon a zaistia tak, že Vaše zariadenie zostane v bezpečí v prípade neočakávaného prepätia.

Technická špecifikácia

Nabíjačka
Vstup: 100V-240V, 50-60Hz, 1,5A
Výstup USB-C: PD 3.0: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A nebo 20V/2,25A
Max. výkon: 45 W

Obsah predajného balenia:

  • Rýchlonabíjačka SWISSTEN PD3.0

Súvisiace produkty (18)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách