Sakuna: Of Rice and Ruin Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Sakuna: Of Rice and Ruin - PS4
Cena s DPH
22,99 €
Cena bez DPH: 19,16 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 412294
MarvelousEN dabing

Sakuna: Of Rice and Ruin [NSW]

Hráči sa zhostia úlohy Sakuny, rozmaznanej bohyne úrody, vykázanej na nebezpečný ostrov so skupinou vyvrheľov. Pri skúmaní krásneho, no napriek tomu zakázaného prostredia ostrova, nájde tiež domov v horskej dedine. Zberom ryže a zlepšením života ľudstva sa preukáže ako hodná svojho titulu. Okrem toho, že je Sakuna: Of Rice and Ruin čerstvou ukážkou japonskej mytológie a zamilovaným listom do akčných hier, je aj ódou na ryžu a strhujúcou simuláciou remesla stojaceho za poľnohospodárstvom.

Prepracovaná akcia platformy s bočným posúvaním Používanie poľnohospodárskych nástrojov ako zbraní, spájanie rýchlych, ťažkých a špeciálnych útokov s cieľom poraziť démonické zvieratá, zatiaľ čo zvládnutie magického „božského rúcha“ bude nevyhnutné na zvládnutie vzdialených platforiem, vyhýbanie sa nebezpečenstvu a prekonávanie mocných nepriateľov.

Podrobná hrateľnosť v štýle 3D simulácie Naučte sa starodávne umenie poľnohospodárstva podľa nasledujúcich podrobných krokov od výsadby po zber, aby ste vypestovali dokonalú úrodu. Ako bohyňa úrody rastie sila Sakuny s každou úspešnou úrodou ryže, s atribútmi ako estetika a chuť priamo súvisia s jej bojovými schopnosťami.

Vytvorenie domova v divočine Sakuniní smrteľní spoločníci pre ňu vyrábajú zbrane, brnenie a jedlá pomocou materiálov a surovín, ktoré zhromažďuje pri svojich dobrodružstvách. Plnenie úloh pre ne odomkne ešte viac možností.

Čerstvý pohľad na japonskú mytológiu Hrdinka je súčasťou panteónu bohov a démonov inšpirovaného tradičnou japonskou mytológiou, ktorá sa však vyznačuje mnohými jedinečnými zvratmi. Príbeh a svet sú plné láskyplne stvárnených detailov, niektoré známe a iné úplne originálne.
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách