Samsung Galaxy Buds Pro, black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
229 €
199 €
Cena bez DPH: 165,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
49 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
81 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38 €
Kód produktu: 440346
Samsung

Samsung Galaxy Buds Pro, black [SM-R190NZKAEUE]

Galaxy Buds Pro od spoločnosti Samsung nespája žiadny kábel a s telefónom komunikujú tiež bezdrôtovo. Okrem praktického dizajnu vás tieto slúchadlá očaria hlavne špičkovým zvukom, vysoko efektívnym aktívnym potlačením hluku s možnosťou prispôsobenia, praktickými funkciami a prvotriednou výdržou. Oceníte ich pri počúvaní hudby, sledovaní multimédií aj vybavovaní hovorov.

Prečo kúpiť Samsung Galaxy Buds Pro ?

 • Z okolia počujete len to, čo práve chcete
  Okolitý hluk počujete práve vtedy a len do tej miery, ako si to sami zvolíte. Aktívne potlačenie hluku (ANC) na Galaxy Buds Pro vie pomocou mikrofónov na vonkajšej a vnútornej strane slúchadiel monitorovať ruchy z vášho okolia v reálnom čase a odfiltrovať z nich až 99 %. Ak ale chcete alebo potrebujete, môžete mieru potlačenia znížiť. V MHD si pokojne aktivujte maximálnu úroveň, v tichej študovni zase postačí nízke tlmenie. Na hlasitosť prehrávania pritom vôbec nemusíte siahnuť.
 • Vždy verná reprodukcia zvuku
  Galaxy Buds Pro vás očaria špičkovým audiom, ktoré vyladili majstri zvuku z AKG. O verné podanie ako basových, tak vysokých tónov, sa starajú na mieru vyrobené dvojpásmové reproduktory. Či už budete mať pustený punk, klasiku alebo napríklad audioknihu, vždy si počúvanie užijete naplno.
 • Inteligentné automatické prepínanie zdroja
  Slúchadlá sú vytvorené tak, aby vám nielen spríjemňovali, ale tiež maximálne uľahčovali každodenný život. Napríklad funkcia Automatické prepínanie šikovne volí zdroj zvuku podľa vašich aktuálnych potrieb. Ak počúvate hudbu z tabletu a niekto vám zavolá na smartfón, slúchadlá sa samé prepnú na hovor. Po jeho skončení zase začnú prehrávať hudbu bez toho, aby ste museli zadávať akékoľvek pokyny.
 • Slúchadlá, ktoré vždy ľahko nájdete
  Nemusíte sa báť, že by ste svoje Galaxy Buds Pro stratili. Môžete ich kedykoľvek a ľahko skúsiť nájsť cez aplikáciu SmartThings. Ak sú v dosahu, zapípajú, takže ich o to ľahšie nájdete vo svojom okolí. A ak už k vášmu telefónu nie sú pripojené, pomôže vám aplikácia aspoň tým, že ukáže ich poslednú známu polohu.
 • Výdrž na celý deň počúvania
  Galaxy Buds Pro ohromujú nielen zvukom, ale aj výdržou. Aj keď zapnete aktívne potlačenie hluku (ANC), môžete počúvať hudbu až 5 hodín. Bez ANC činí výdrž samotných slúchadiel skvelých 8 hodín. A nabíjacie puzdro výdrž slúchadiel ešte výrazne predĺži. Pri zapnutom ANC o 13 hodín (na celkových 18), bez ANC dokonca o 20 (na celkových 28 hodín).

Technická špecifikácia

Slúchadlá
Bluetooth: v5.0, HFP, A2DP, AVRCP
Dosah: +/- 10 metrov
Doba prehrávania: cca 5 hodín
Vyladený zvuk: áno, od AKG
Vodeodolnosť: IPX7
Podpora gest: áno
Rozmery: 20,5 × 19,5 × 20,8 mm
Hmotnosť: 6,3 g
Kompatibilita: Android, iOS, PC, atď
Púzdro
Kapacita vstavanej batérie: 472 mAh
Rozmery: 50 x 50,2 x 27,8 mm
Hmotnosť: 44,9 g
Nabíjanie: USB-C
Podpora bezdrôtového nabíjania: áno

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacie puzdro
 • USB-C kábel
 • 3x nástavce do uší
 • dokumenty


Recenzie na Samsung Galaxy Buds Pro, black

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.