Samsung Galaxy Fit2 SM-R220, black

Cena s DPH
49 €
Cena bez DPH: 40,83 €
 
Kód produktu: 411914
Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220, black [SM-R220NZKAEUE]

Galaxy Fit2 vám pomáha udržiavať rytmus a štýl. Nádherné 3D sklo zdôrazňuje elegantný dizajn a so širokým 1,1-palcovým plnofarebným displejom AMOLED vám jediný rýchly pohľad poskytne všetky potrebné informácie.

Prečo kúpiť Samsung Galaxy Fit2 ?

 • Tenký dizajn pre celodenné pohodlie
  Vďaka hrúbke iba 11,1 mm je Galaxy Fit2 štíhlejší a pohodlnejší ako Galaxy Fit. Jedinečná drážka v remienku, navrhnutá pre celodenné nosenie na cestách, zabraňuje hromadeniu potu. Ide o skutočne dokonalý fitnes tracker, ktorý je pripravený posunúť vaše pohodlie a štýl na novú úroveň.
 • Lepšia viditeľnosť pre lepší pohyb
  Galaxy Fit2 vám pomáha udržiavať rytmus a štýl. Nádherné 3D sklo zdôrazňuje elegantný dizajn a so širokým 1,1-palcovým plnofarebným displejom AMOLED vám jediný rýchly pohľad poskytne všetky potrebné informácie.
 • Batéria až 21 dní pre tie najdlhšie tréningy
  Vaše epické tréningy si od vás vyžadujú veľa trpezlivosti a to isté by ste mali vyžadovať aj vy od svojho vybavenia. Galaxy Fit2 vás preto udrží v pozornosti po celý deň. Sleduje vaše denné aktivity s minimálnym prerušením a dokonca na jedno nabitie dôsledne monitoruje kvalitu vášho spánku.
 • Vytvorený, aby s vami udržal krok
  Galaxy Fit2 je vyrobený, aby bol rovnako odolný ako vy. Vodoodolnosť do 50 m s certifikáciou 5ATM vám umožní bez problémov prejsť každým tréningom. Získajte istotu!
 • 5 automatizovaných funkcií na optimalizáciu vašich tréningov
  Galaxy Fit2 detekuje vaše tréningy, takže sa môžete plne sústrediť na to, aby ste sa dostali do správnej nálady. Automaticky rozpozná päť rôznych cvičení a sleduje váš čas, srdcový rytmus, spálené kalórie a ešte oveľa viac. Ste na ťahu!
 • Priateľské pripomenutie umytia rúk
  Zostaňte na vrchole svojej osobnej hygieny pomocou pripomienok na umývanie rúk. Nastavte ich tak, aby vás upozorňovali v pravidelných intervaloch. Dokonca vám poskytnú užitočné odpočítavanie, aby ste sa uistili, že odvádzate skvelú prácu. Slúžia ako priateľské pripomenutie, ktoré vám pomôže udržať si zdravie.
 • Zaznamenajte si svoje spánkové vzorce pre lepší nočný odpočinok
  Kvalitný spánok vám poskytne viac energie pre váš deň. Galaxy Fit2 meria rôzne faktory vášho spánku a poskytuje tipy na jeho zlepšenie. Získajte cenné poznatky o svojom spánku s intuitívnym celkovým skóre, ktoré môžete skontrolovať priamo z aplikácie Samsung Health.
 • Vykročte v ústrety životu bez stresu
  Zvládanie stresu je dôležitou súčasťou udržania zdravia po psychickej aj fyzickej stránke. Nastavte si svoj Galaxy Fit2 pomocou aplikácie Samsung Health tak, aby automaticky sledoval hladinu stresu a vy tak môžete kedykoľvek pri zvýšenom strese vyskúšať dychové cvičenia. Zhlboka sa nadýchnite a relaxujte.
 • Life hacks priamo na zápästí
  Po spárovaní s vaším smartfónom Galaxy vám Galaxy Fit2 dodá množstvo vymožeností. Umožní vám skontrolovať oznámenia a poskytne vám rýchle odpovede, ktoré môžete použiť priamo z vášho zápästia. Môžete dokonca ovládať hudbu vo svojej mobilnej aplikácii, a to všetko bez toho, aby ste museli zdvihnúť telefón.
 • Viac ako 70 ciferníkov, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu
  Každý má svoj osobitý štýl. Galaxy Fit2 vám umožní vyjadriť ten svoj pomocou rozmanitej škály ciferníkov. Prejdite si viac ako 70 rôznych stiahnuteľných ciferníkov a vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám.

Technická špecifikácia

Displej
Typ: farebný, 16miliónov
Technológia: AMOLED
Veľkosť: 1.1"
Rozlíšenie: 126 × 294
Veľkosť
Veľkosť tela: 46.6 × 18.6 × 11.1 mm
Hmotnosť: 21 g
Systém/Procesor
Operačný systém: FreeRTOS
RAM: 2 MB
Vnútorná pamäť: 32 MB
Dáta
Bluetooth: Bluetooth v5.1
Senzor srdcového tepu: Áno
Iné senzory: Akcelerometer, Gyro senzor, Optický senzor tepu
Batéria
Výdrž: 15 dní bežného využívania
21 dní nízkeho využívania
Kapacita: 159 mAh
Ďalšie vlastnosti
Vodeodolnosť: 5ATM
Notifikácie: Áno, vibrovaním
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší
ostatné zariadenia s BT 4.0 a vyšším

Obsah predajného balenia:

 • Samsung Galaxy Fit2
 • dobíjací kábel
 • dokumentácia


Recenzie na Samsung Galaxy Fit2 SM-R220, black

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.