Samsung Galaxy Watch5 40mm, silver

299 €
199 €
Cena bez DPH: 165,83 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 448902
Samsung

Samsung Galaxy Watch5 40mm, silver [SM-R900NZSAEUE]

Väčšina z nás chce o sebe vedieť viac, aby sme mohli byť tou najlepšou verziou samých seba. Preto Samsung skonštruoval úplne nové hodinky Galaxy Watch5 tak, aby sa stali spoločníkom na vašej ceste za vaším zdravým ja. Galaxy Watch5 majú hliníkové puzdro a zafírové sklíčko, čo je jedna z kľúčových noviniek novej generácie. Okrem toho sa môžete v porovnaní s jeho predchodcom tešiť na väčšiu batériu, rýchlejšie nabíjanie a zlepšené senzory, pričom novinkou je infračervený senzor teploty.

O produkte

 • Spočíta ovečky za vás
  Majte prehľad o svojom spánku s našou novou a vylepšenou technológiou zaznamenávania spánkovej aktivity. Nastavte si večierku, zistite, či chrápete a získajte viac informácií o jednotlivých fázach (bdelosť, ľahký, hlboký, REM fáza) prostredníctvom ôsmich symbolov v podobe zvierat, ktoré reprezentujú typ vášho spánku. Príjemnejšie noci vedú k príjemnejším dňom.
 • Dávajte si pozor na srdce
  Výkonný Bioakívny senzor Samsung 3v1 efektívne ovláda tri rôzne senzory zdravia. Senzor bioelektrickej impedančnej analýzy, senzor na meranie EKG a optický senzor srdcového tepu.
 • Senzor bioelektrickej impedančnej analýzy
  Majte prehľad o všetkom – od počtu percent telesného tuku (BIA) až po hmotnosť priečne pruhovaného svalstva. Jednoducho všetko, čo o sebe potrebujete vedieť pre váš ďalší rast a zdravšie ja.
 • Každý krok sa počíta
  Posilňujete? Vaše hodinky budú počítať vaše kroky, kalórie, a dokonca aj cviky za vás. Navyše podporujú viac než 90 športových aktivít, ktoré na svojich hodinkách môžete zaznamenávať.
 • Za chvíľku späť na vašom zápästí
  Kým sa batéria dostane z 0 na 45 %, zaberie to asi tridsať minút. Áno, čítate správne. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi má Galaxy Watch5 batériu s vyššou kapacitou a navyše sa omnoho rýchlejšie nabíja. Vďaka tomu budete môcť vyraziť behom chvíľky.
 • Displej zo zafírového skla
  Predstavujeme vám odolné Galaxy Watch. Vodoodolné s tvrdším predným displejom z prémiového zafírového skla, ktoré je až 1,6-krát odolnejšie voči poškriabaniu. Sú jednoducho pripravené na všetko.
 • Sledujte, čo dokážete
  Naplánujte si svoje ďalšie dobrodružstvo s Google Maps, prehrávajte videá na YouTube, posielajte správy, požiadajte o pomoc asistentov Bixby alebo Google Assistant, volajte či surfujte po internete. Všetky činnosti, na ktoré používate mobil? Môžete ich robiť aj s Galaxy Watch5. Navyše vďaka funkcii Smart Switch viete jednoducho previesť dáta z vášho predošlého zariadenia Galaxy Watch. Mimochodom, zmienili sme, že tiež ukazujú čas?
 • Nové hodinky, rovnaké dáta
  Ponechajte si všetky pôvodné dáta z vašich predchádzajúcich hodiniek Galaxy Watch4.
 • Skutočne nadčasové
  Od analógovej elegancie k digitálnej, od retro štýlu k modernému – zvoľte si ciferník, ktorý podporí vaše každodenné aktivity. K dispozícii máte set klasických dizajnov a pestrú ponuku rôznych štýlov.
 • Vyberte si ten svoj
  Vyberte si remienok, ktorý sa k vám bude hodiť ku každej príležitosti alebo si ich doprajte viac, aby ste ich mohli zladiť s každým jedným outfitom. Prispôsobivosť nadovšetko.
 • Nech je po vašom
  Dostupné v dychberúcich farbách špeciálne navrhnutých pre doplnenie vášho zovňajšku. Vyberte si z prevedenia Graphite, Sapphire, Silver pre Galaxy Watch5 Large (L) - alebo Graphite, Pink Gold a Silver pre Galaxy Watch5 Small (S).

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1,19" / 30,4 mm
Rozlíšenie: 396 x 396 px (330 ppi)
Technológia: Super AMOLED, Full Color Always On Display
Veľkosť
Rozmery tela: 39,3 x 40,4 x 9,8 mm
Šírka remienka: neuvedené
Hmotnosť: 28,7 g
Systém/Procesor
Chipset: Exynos W920
CPU: Dual-Core 1,18 GHz
GPU: neuvedené
Operačný systém: Wear OS Powered by Samsung (Wear OS 3.5)
Systémová nadstavba: One UI Watch 4.5
Jazykové rozhranie: neuvedené
Pamäť
Vnútorná pamäť: 16 GB
Operačná pamäť (RAM): 1.5 GB
Dáta
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4
Bluetooth: 5.2
GPS: GPS/Glonass/Beidou/Galileo
NFC: áno
Batéria
Kapacita: 284 mAh Li-ion
Výdrž: cca 48 hodín
Bezdrôtové nabíjanie: áno
Ďalšie vlastnosti
Vodotesnosť: IP68 (5ATM)
Odolnosť: MIL-STD-810H
Materiál: Hliníkové puzdro, zafírové sklíčko
Galaxy ekosystém: áno
Reproduktor: áno
Senzory: Samsung BioActive Sensor (optický snímač tepu + elektrický snímač tepu + analýza bioelektrického odporu)
teplotný senzor
akcelerometer
barometer
gyroskop
geomagnetický senzor
Svetelný senzor
Ostatné
Kompatibilita: Android 8.0 a vyšší, potrebná pamäť min. 1,5 GB RAM

Obsah predajného balenia:

 • Galaxy Watch5
 • bezdrôtová nabíjačka
 • vymeniteľný náramok
 • dokumentácia

Produktové video


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách