Samsung smart bluetooth klávesnica Trio 500, white

39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 431366
Samsung

Samsung smart bluetooth klávesnica Trio 500, white [EJ-B3400UWEGEU]

Spárujte viacero zariadení a preklikávajte medzi nimi. Pripojte ju súčasne k trom rôznym zariadeniam. Vychutnajte si širokú kompatibilitu a ľahké párovanie. Jediným kliknutím môžete prepínať medzi smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami spárovanými s klávesnicou Samsung Smart Keyboard Trio 500.

O produkte

 • Bezdrôtová klávesnica na vaše cesty
  Buďte vždy pripravení na skvelé výkony. Kompaktnú, štíhlu a vkusne navrhnutú klávesnicu so špeciálnymi funkciami a vyšším výkonom Samsung Smart Keyboard Trio 500 je možné pripojiť bezdrôtovo. Poskytuje pohodlné písanie, nech ste kdekoľvek.
 • Priraďte svojim obľúbeným aplikáciám vlastné klávesové skratky
  Vytvorte si skratky k aplikáciám, ktoré najčastejšie používate, a užívajte si prístup jedným kliknutím s 3 klávesovými skratkami. Či už je to vaša obľúbená aplikácia pre streamovanie obsahu alebo najčastejšie používaná pracovná aplikácia, od ich spustenia vás delí len jedna klávesová skratka.
 • Vstúpte do DeX pre produktivitu
  Prístupom k DeX prostredníctvom klávesnice Samsung Smart Keyboard Trio 500 sa dosiahnutie výkonu a produktivity ako na pracovnom stole stáva realitou, ktorú môžete zažiť kdekoľvek. Pracujte s viacerými oknami naraz, efektívne reagujte na správy a e-maily na jednej obrazovke a spoznajte hranice svojich zariadení.
 • Ako na to ?
  Krok 1. Pripojte sa cez Bluetooth - Spárovanie s mobilným telefónom, tabletom alebo inými zariadeniami vyžaduje len pár jednoduchých krokov. Najskôr stlačte tlačidlo zapnutia a pre okamžité rozpoznanie dlhšie podržte kláves Bluetooth.
  Krok 2. Kliknite na vyskakovacie okno - Keď sa na obrazovke vášho zariadenia zobrazí vyskakovacie okno pre jednoduché párovanie, jednoducho na neho kliknite. Môžete spárovať až tri zariadenia naraz.
  Krok 3. Zadajte 6-ciferné heslo - Zadajte 6-ciferné heslo z vyskakovacieho okna pre jednoduché párovanie. Týmto sa bezpečne dokončí párovanie vášho zariadenia s klávesnicou.
  Krok 4. Toto je klávesnica pre vás - A to je všetko! Klávesnica Samsung Smart Keyboard Trio 500 je pripravená pomôcť vám zvýšiť produktivitu.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Typ batérieAlkalické (AAA 2ea)
RozhranieBluetooth 5.0
Počet klávesov78
Rozmery280,4 × 127,4 × 15,4 mm @ 412,3 g

Obsah predajného balenia:

 • klávesnica
 • dokumentácia