Sea of Thieves

digitálna distribúcia
Cena s DPH
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 459723
MicrosoftEN dabing

Sea of Thieves [XBOX X|S digital]

Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


O hre

Sea of Thieves ponúka základný pirátsky zážitok, od plavby a boja až po objavovanie a rabovanie – všetko, čo potrebujete, aby ste žili pirátsky život a stali sa legendou. Bez stanovených rolí máte úplnú slobodu pristupovať k svetu a ostatným hráčom, akokoľvek si vyberiete.

Či už cestujete ako skupina alebo sa plavíte sólo, v tomto spoločnom svetovom dobrodružstve sa určite stretnete s ďalšími posádkami – ale budú to priatelia alebo nepriatelia a ako zareagujete?


Kľúčové vlastnosti

  • Obrovský otvorený svet
    Preskúmajte rozsiahly otvorený svet plný nedotknutých ostrovov a podmorských kráľovstiev. Vydajte sa na výpravy za stratenou korisťou, vytvorte si reputáciu u obchodných spoločností a bojujte s nepriateľmi od fantómov a oceánskych plazov až po megalodony a mocného Krakena. Vyskúšajte si rybolov, vytvorte mapy k svojmu zakopanému pokladu alebo si vyberte zo stoviek ďalších voliteľných cieľov a vedľajších úloh!

  • Sea of Thieves: Život piráta
    Zahrajte si Tall Tales a zažite jedinečné príbehové kampane Sea of Thieves a spojte svoje sily s kapitánom Jackom Sparrowom v Sea of Thieves: A Pirate's Life, uznávanom originálnom príbehu, ktorý prináša Disneyho Pirátov z Karibiku, ako sa plavia do Sea of Thieves. Tieto pohlcujúce a filmové úlohy poskytujú približne 30 hodín dokonalého pirátskeho dobrodružstva.

  • Hra, ktorá neustále rastie
    S každou sezónou, ktorá každé tri mesiace prináša nové herné funkcie spolu s pravidelnými udalosťami v hre a novými príbehovými dobrodružstvami, je Sea of Thieves hrou založenou na službách, ktorá stále rastie a vyvíja sa. Pravidelne sa vracajte, aby ste videli, aký bezplatný obsah bol novo pridaný, a zistite, ako ďaleko sa môžete vyšplhať cez 100 úrovní slávy každej sezóny, aby ste získali špeciálne odmeny.

TrailerPozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.


©Microsoft 2022. Microsoft, Rare, the Rare logo, Sea of Thieves are trademarks of the Microsoft group of companies. ©Disney. All trademarks and copyrights are property of their respective owners.


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách