Set LED smart žiaroviek Niceboy ION SmartBulb RGB E27 Set (2 ks)

39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 444252
NICEBOY

Set LED smart žiaroviek Niceboy ION SmartBulb RGB E27 Set (2 ks)

Inteligentné osvetlenie vašej domácnosti

Inteligentná LED žiarovka s príkonom 9 W prinesie do vašej domácnosti hneď niekoľko pozitívnych zmien – ušetrí energiu, navodí tú správnu atmosféru a môžete nastaviť aj časové plány pre automatické zapínanie a vypínanie svetiel. Môžete ju ovládať cez mobilnú aplikáciu Niceboy ION alebo pomocou hlasových asistentov Amazon Alexa i Google Assistant. Môžete ladiť atmosféru osvetlenia vďaka 16 miliónom dostupných farieb a variabilnému jasu a teplote farby.

ziarovky-niceboy3

O produkte

 • Cez mobilnú aplikáciu Niceboy ION ovládate svetlá aj celú domácnosť
  Kompletné ovládanie inteligentnej žiarovky Niceboy ION SmartBulb RGB E27 nájdete v mobilnej aplikácii Niceboy ION. Zo svojho telefónu si pohodlne nastavíte parametre farby svetla, nastavíte časové plány a organizujete svoje zariadenia do skupín. Z aplikácie okrem žiaroviek ovládate všetky produkty inteligentnej domácnosti Niceboy ION.

 • Nastavte si automatické zapínanie svetiel
  Svetlá na automatickú prevádzku sú základom každej modernej inteligentnej domácnosti. Čo tak napríklad každý večer prepnúť svetlá z modrého svetelného spektra na červené spektrum pre lepší spánok? A ráno naopak vstávať za jasnejšieho svetla pre lepší štart dňa? Je to jednoduché, v aplikácii Niceboy ION vytvorte časové plány a určite si, kedy a v akej farbe majú vybrané svetlá svietiť.

 • Milióny odtieňov farebných variantov pre tú pravú atmosféru
  Prispôsobte si farbu osvetlenia nálade alebo okamihu. Na výber máte obrovskú paletu 16 miliónov odtieňov farieb, vrátane kompletnej škály teploty bielej farby. Okrem odtieňa samotnej farby je k dispozícii nastavenie aj jasu (1 – 100 %) a teploty (2700 – 6500 K). Pre rýchle nastavenie nájdete v aplikácii aj súpravu prednastavených farebných scén.

 • Jednoduchá inštalácia za pár sekúnd
  Inštaláciu zvládne naozaj každý. Stiahnite si mobilnú aplikáciu Niceboy ION, zaskrutkujete žiarovku a ďalej už pokračujete podľa pokynov na displeji.

 • Desaťkrát úspornejšia ako bežná žiarovka
  Vďaka pokročilej LED technológii ušetríte až o 90% viac, ako v prípade ekvivalentnej štandardnej žiarovky.

 • Životnosť až 25 000 hodín
  So životnosťou žiarovky dosahujúcou až 25 000 hodín ušetríte na energii v dlhodobom horizonte naozaj výraznú sumu.

 • Ovládajte svetlá odkiaľkoľvek s mobilnou aplikáciou
  Už nie ste zviazaní tlačidlom vypínača. Napríklad si nie ste istí, či ste pri odchode z domova zhasli? Alebo ste na dovolenke a chceli by ste, aby to vyzeralo, že v domácnosti stále niekto je? S mobilnou aplikáciou Niceboy ION môžete ovládať svetlá aj ich úpravy na diaľku.

 • Kompatibilné s hlasovými asistentmi
  Ovládanie nielen s mobilnou aplikáciou. Ovládajte svetlá aj hlasom, žiarovky sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant.

 • Ovládajte viac žiaroviek naraz
  Nie je potrebné starať sa o každú žiarovku v domácnosti zvlášť. Prepojte niekoľko svetiel naraz, vytvorte si skupiny a ovládajte ich naraz. Nastavte jednotnú farbu, teplotu, jas aj časové plány.
ziarovky-niceboy2

Technická špecifikácia
Podporované OS Android, iOS
Hlasoví asistenti Amazon Alexa, Google Assistant
Pripojenie WiFi
Pätka E27
Príkon 9 W (ekvivalent 60 W klasickej žiarovky)
Napájacie napätie 220 – 240 V
Svetelný tok 806 lm
Typ žiarovky LED
Chromatickosť 2 700 – 6 500 K
Životnosť 25 000 hodín

Obsah balenia

 • 2 x Niceboy ION SmartBulb Ambient E27
 • Dokumentácia

Produktové video


Recenzie na Set LED smart žiaroviek Niceboy ION SmartBulb RGB E27 Set (2 ks)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.