Shadow Tactics: Blades of the Shogun [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
5,99 €
Cena bez DPH: 4,99 €
 
Kód produktu: 418345
EN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Shadow Tactics: Blades of the Shogun [Steam] [PC digital]

Shadow Tactics je hardcore taktická hra, ktorá sa odohráva v Japonsku v období Edo.

Zmocnite sa tímu smrteľných špecialistov a zakrádajte sa v tieňoch medzi tuctami nepriateľov. Vyberte si spôsob akým infiltrovať mocné pevnosti, chrámy v zasnežených horách, alebo skryté lesné tábory. Nastavte pasce, otrávte nepriateľov, alebo sa kompletne vyhnite stretnutiam.

Skupina sa skladá z odlišných typov osobností. Tímová spolupráca sa zo začiatku môže zdať nemožná, alebo počas misií si členovia získajú vzájomnú dôveru, či priateľstvá. Každá postava sa osobitne dynamicky vyvíja a musí bojovať s vlastnými vnútornými démonmi.

Jeden z vodcov tímu, zvaný Hayato, je agilný ninja a ticho sa prebíja pomedzi nepriateľmi za pomoci meča a hádzacej hviezdy. Samurai Mugen uprednostňuje viac silový prístup a dokáže zároveň poraziť viacero nepriateľov, ale zároveň upúšťa od flexibility. Aiko je majsterkou kamufláže, rozptyľuje nepriateľov prezlečená ako Geisha. Pouličné dieťa Yuki nastraží pasce a naláka nepriateľov do náručia smrti. Tajuplný ostreľovač Takuma sa zas spolieha na svoje strelecké schopnosti a postará sa o nepriateľov zo vzdialenosti.

Hráči musia pozorne zvážiť svoje schopnosti aby zvládli náročné misie. Ako sa budú postavy správať v tíme? Ktorí sa najviac hodia na dané misie? Ako sa im najlepšie podarí splniť zadané úlohy? Vytvárajte vlastné stratégie pre pokorenie nepriateľov a misií. • Hrajte v úlohe 5 diametrálne odlišných postáv s vlastnými schopnosťami.
 • Pokorte na prvý pohľad nezdolateľné úlohy, pri ktorých ste desaťnásobne prečíslení.
 • Objavte tucty spôsobov zneškodnenia nepriateľov.
 • Preskakujte zo strechy na strechu, alebo sa šplhajte po stenách a zaútočte z vrchu.
 • Preskúmajte krásne prostredia v starovekej japonskej ére Edo.
 • Vyberte si z troch obtiažností.
 • Jedná sa o digitálnu verziu hry Shadow Tactics: Blades of the Shogun, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.

  TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenzie na Shadow Tactics: Blades of the Shogun [Steam]

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.