Shadow Warrior [Steam]

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
digitálna distribúcia
Cena s DPH
9,99 €
Cena bez DPH: 8,33 €
 
Kód produktu: 418346
Mastertronicnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Shadow Warrior [Steam] [PC digital]

Shadow Warrior rozpráva nekonvenčný príbeh firemného šogúna spoločnosti Zilla Enterprise Lo Wanga, ktorý je svojim zamestnávateľom poverený vypátrať a získať legendárny meč známy ako Nobitsura Kage. Vrhnutý do nekonečného boja sa Lo Wang dozvie o prepojení meča na prastarých bohov z iných svetov, ktorý tlačia náš svet na pokraj skazy. S pomocou Hoji, ducha z tohto tajomného sveta, musí Lo Wang používať majstrovské kombinácie strelných zbraní, meča, mágie a umu, aby odhalil pravdu o démonickej invázii a zahnal nečisté sily späť do temnoty.  • Odvážna vízia kultovej klasiky Shadow Warrior s kombináciou moderného dizajnu, nápaditej bojovej mechaniky a moderného prerozprávania vzostupu Lo Wanga.
  • Využite každú zbraň vo Vašom impozantnom arzenáli, od honosných revolverov a štvorhlavňovej brokovnice po kušu strieľajúcu šípy s výbušným hrotom a laserom navádzané raketomety a zastavte inváziu démonických síl.
  • Taste svoju legendárnu katanu a nasekajte nepriateľov na kusy presne cielenými švihmi, alebo rozpútajte plynulé kombá a špeciálne útoky a zlikvidujte hordy nepriateľov jedným rýchlym úderom.
  • Povolajte mystické sily, aby Vás ochránili, alebo ochromili Vašich nepriateľov.

    Jedná sa o digitálnu verziu hry Shadow Warrior, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Recenzie na Shadow Warrior [Steam]

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.