Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ Typ konzoly:

tento produkt si práve pozerá 5 zákazníkov
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ - PC DVDSniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ - PS4
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
 
Kód produktu: 430462
CInevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovčeské titulky

Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ [XBOX ONE]

Hra Sniper Ghost Warrior Contracts 2 predstavuje doteraz najnáročnejší titul uznávanej série, v ktorom má hlavné slovo presná streľba na ciele vzdialené vyše 1 000 metrov. Dramatická kampaň pre jedného hráča odohrávajúca sa na súčasnom Blízkom východe ponúka prežitok nervy drásajíceho taktického boja hlboko v tyle nepriateľa.

Preberte úlohu nájomného zabijaka Ravena, ktorého na blízkovýchodnom území medzi libanonskými a sýrskymi hranicami, kde neplatia žiadne zákony, čaká rad nových kontraktov. Tentoraz mu bola pridelená zdanlivo nesplniteľná úloha, ktorou je likvidácia zákerného zločineckého syndikátu a postavenie jeho členov pred spravodlivosť.

Odstreľovanie NA extrémne vzdialenosti

Na skúsených veteránov čaká nová výzva, lebo Sniper Ghost Warrior Contracts 2 posunie hráča na zbrusu novú úroveň schopností, sústredenie aj presnosti, s ktorou po prvýkrát v sérii budú musieť likvidovať ciele na viac ako 1 000 metrov.

Realizmus novej úrovne

Tvorcovia, ktorí stáli za pôvodným titulom série, vo svojej novej hre Contracts 2 ďalej posúvajú hranice realistického zážitku odstreľovania; ovládnite široký arzenál zbraní inšpirované skutočným vojenským vybavením; preskúmajte rozsiahle prostredie spracované s vycibreným citom pre detail; a postavte sa doteraz najdôveryhodnejším nepriateľom.

Plánovanie útoku

S celkom novým vybavením sa môžete do plnenia každého z kontraktov pustiť mnohými rôznymi spôsobmi a opakovane. Vyskúšajte si v jednotlivých misiách rôzne postupy a utrácajte svoje zárobky za vylepšené zbrane a vybavenie.

Modernizovaná vizualizácia

Hra Contracts 2 predstavuje novú úroveň technického spracovania a vďaka optimalizovanej vizualizácii, vylepšenia FPS a pokročilému hernému enginu prináša doteraz najkrajší prírastok série. Vrhnite sa do nenápadnej likvidácie cieľov a vďaka snímaniu obrazu filmovými spôsoby si vychutnajte strhujúci grafický zážitok.

 • Vrhnite sa v úlohe nájomného zabijaka do likvidácie radu cieľov na extrémne vzdialenosti aj v rámci kontaktného boja tvárou v tvár.
 • Zapojte taktické rozhodovanie a pokročilé techniky lezenia, s ktorých pomocou v dramatickej kampane pre jedného hráča prekonáte rad výziev.
 • Preskúmajte 5 rôznorodých a rozľahlých máp v konfliktnej oblasti Blízkeho východu.
 • Eliminujte 20 nových cieľov a splňte širokú škálu vedľajších úloh.
 • Vychutnajte si majstrovský odstreľovačský prežitok so širokým výberom autentických zbraní a vybavenia.
 • Skúste jednotlivé kontrakty plniť rôznymi spôsobmi, splňte všetky ciele a pozbierajte maximálny počet odmien.
 • Skúste vďaka modernizovanej vizualizácii a vylepšenému hernému enginu novú úroveň vierohodného spracovania.

  Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ obsahuje:
 • Základná hra
 • Exkluzívna drevená krabička
 • Artbook sa soundtrackom
 • Tlačená mapa
 • 3 pohľadnice

  sniper_colka


 • Súvisiace produkty (1)


  Recenzie na Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 (Collector’s Edition) CZ

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.