Sodastream štorovné

SodaStream šrotovné – vymeň starý za nový so zľavou 25€!

Máš doma SodaStream? Využi jedinečnú akciu Šrotovné, vďaka ktorej môžeš vymeniť od júla do septembra 2024 svoj starý výrobník perlivej vody za nový SodaStream so zľavou 25€.

Vymeniť môžeš nielen starý výrobník perlivej vody akejkoľvek značky so skrutkovaciou nepoškodenou bombičkou, alebo len nepoškodenú skrutkovaciu bombičku, a to v akejkoľvek predajni PLAY GO SMART po celom Slovensku (pozri 19 našich pobočiek tu). Za odovzdaný výrobník alebo bombičku dostaneš zľavu na nový výrobník SodaStream s bombičkou Quick Connect (bez skrutkovania)

Sodastream šrotovné

Sodastream štorovné
Prines starý výrobník SodaStream (môže byť aj nefunkčný či poškodený) s nepoškodenou skrutkovacou bombičkou, alebo len skrutkovaciu bombičku, akejkoľvek značky, na ktorúkoľvek z našich predajní PLAY GO SMART. Zoznam výrobníkov, ktoré môžeš doniesť do našej predajne TU.
Vyber si svoj nový výrobník SodaStream a pri platbe ti bude odpočítaná zľava 25€. Zoznam výrobníkov, na ktoré môžeš uplatniť zľavu TU
Sodastream štorovné
Sodastream štorovné
Vychutnaj si svoj domáci perlivý nápoj! So SodaStreamom ťa vyjde 1 liter domácej perlivej vody už od 0,13€.
KAM MÔŽEM DONIESŤ VÝROBNÍKY SODASTREAM A UPLATNIŤ SI ZĽAVU?
Starý výrobník či bombičku môžeš doniesť na ktorúkoľvek z predajní PLAY GO SMART:
NAŠE PREDAJNE
OD KEDY DO KEDY AKCIA PLATÍ?
Akcia platí od 1.7.2024 do 30.9.2024. Celé podmienky akcie si prečítaš tu.
Ide leto – hydratuj sa chutnou perlivou vodou. Prečo si vybrať práve SodaStream?
SodaStream:
  • Je kvalitná a štýlová značka
  • SodaStream ponúka mnoho originálnych príchutí, aj vo verziách bez cukru
  • Bombičky nie sú vhodné do umývačky riadu. Nové prístroje (na ružové bombičky) sú dodávané s fľašou na sýtenie, ktorá je vhodná do umývačiek
  • Ekologické vďaka znovu použiteľnosti (odpadá starosť so zálohovaním a skladovaním jednorazových PET fliaš)
  • Jednoduchá obsluha – nové typy bombičiek sa nasadia bez nutnosti skrutkovania
Tak neváhaj a prines svoj starý výrobník sódy so skrutkovacou bombičkou (výrobník môže byť aj poškodený, nefunkčný a pod.) alebo aspoň skrutkovaciu bombičku akejkoľvek značky do predajní PLAY GO SMART a získaj super zľavu.
Ide leto – hydratuj sa chutnou perlivou vodou. Prečo si vybrať práve SodaStream?
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
Z ceny nového výrobníku sódy SodaStream ti 25 € zľavu odrátame iba jedenkrát, a to bez ohľadu na to, koľko bombičiek a výrobníkov sódy prinesieš.
Nie, akcia platí iba vtedy, ak prinesieš starý výrobník sódy spolu s nepoškodenou skrutkovacou bombičkou alebo samotnú nepoškodenú skrutkovaciu bombičku.
Priniesť môžeš akýkoľvek výrobník sódy spolu s nepoškodenou skrutkovacou bombičkou alebo samotnú skrutkovaciu bombičku akejkoľvek značky. Bombička musí byť skrutkovacia.
Nie, bonus sa dá uplatniť iba v predajniach PlayGoSmart - priamo pri odovzdaní starého výrobníka sódy spolu s bombičkou alebo samotnej bombičky.
Áno, získať ho môže každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, alebo fyzická a právnická osoba s miestom podnikania alebo sídlom na území Slovenskej republiky, ktorá splní všetky podmienky účasti v akcii.

Osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu akcie zúčastniť iba s písomným súhlasom zákonného zástupcu.
Nenašiel si odpoveď na svoju otázku?
V tom prípade nám napíš email na pgs@pgs.sk
alebo nás kontaktuj prostredníctvom infolinky na 048/ 321 13 92
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách