Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition) - PS4Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 431267
SEGAanglická verzia

Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition) [NSW]

Pripojte sa k Sonicovi vo vysokorýchlostnom dobrodružstve na celý život! Zlý Dr. Eggman vybudoval gigantický medzihviezdny zábavný park plný neuveriteľných jázd a farebných atrakcií - poháňa ho však zajatou mimozemskou rasou „Wisps“.

Využite rýchlosť Sonicového blesku na oslobodenie Wispsov a spoznajte tajomstvá ich úžasných síl pri skúmaní šiestich jedinečných farebných svetov, z ktorých každý je plný nebezpečných nepriateľov a prekážok, ktoré musíte prekonať.

Teraz s ohromujúcimi upscalovanými vizuálmi, ďalšími funkciami, novým herným režimom a vylepšenou hrateľnosťou - je to zážitok Ultimate Sonic Colors. Sonic bude testovaný na tejto vzrušujúcej ceste za oslobodením Wispsov - ale s ich pomocou a s vašou je to test, ktorý absolvuje s lietajúcimi farbami!

ZVUKOVÁ RÝCHLOSŤ A NON-STOP ČINNOSŤ

Zrýchlite na adrenalínovú super rýchlosť, priblížte náročné svety a manévrujte cez nebezpečné prekážky. Načasujte svoje útoky perfektne, aby vám nabili energiu a dosiahli rýchlosť Super Sonic.

MEDZIHVIEZDNY ZÁBAVNÝ PARK

Preskúmajte a zažite dobrodružstvo v pohlcujúcich prostrediach, ako je Sweet Mountain plná nádherných sladkostí alebo akváriový park plný morského života a nespočetné množstvo bazénov - všetko okolo tajomného astro-zábavného parku.

WISP POWER-UPS

Transformujte Sonica tým, že využijete úžasnú mimozemskú silu Wispsa, aby ste porazili nepriateľov a odhalili tajomstvá medzihviezdneho zábavného parku. Prejdite pevnými objektmi a objavte alternatívne cesty pomocou nového Jade Ghost Wisp.

LEPŠIE AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Kompatibilné s konzolami novej generácie a teraz farebnejšie ako kedykoľvek predtým s vylepšenými vizuálnymi a grafickými prvkami (4K na PS4 a XB1), výkonom Ulta-Smooth 60 snímok za sekundu na PS4 a XB1, prepracovanými ovládacími prvkami a mnohými ďalšími vylepšeniami hry.

REŽIM „RIVAL RUSH“

Vyskúšajte svoje schopnosti a choďte do hlavy s Metal Sonic. Prekonávajte rekordy a vyhrávajte, aby ste odomkli odmeny.

K predobjednávke Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition) dostanete aj darček v podobe prívesku na kľúče Baby Sonic.sonic_all

Recenzie na Sonic Colours: Ultimate (Launch Edition)

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.