Soulbringer [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
2,99 €
Cena bez DPH: 2,49 €
 
Kód produktu: 418612
ZOOEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Soulbringer [Steam] [PC digital]

Pred tisíckami rokov vládlo svetu železnou päsťou a krvavým mečom šesť démoních kráľov, známych ako Revenanti. Ich moc im umožnila obsadiť telá smrteľných vazalov a žiť v ľudskej ríši navždy. Veľký hrdina a kúzelník Harbinger bol jediný, kto sa dokázal postaviť ich moci. Lovil Revenantov jedného po druhom, vzal im duše a zaklial ich do Studne duší. Ale Revenanti prežili ...

Vy cestujete ako mladý muž, aby ste stretli svojho strýka v meste Madrigal. Tu váš osud vrhne na cestu, ktorou kráčal Harbinger. Postaviť sa Revenantom a uväzniť ich duše v studni naveky.

Vaša cesta Vás zavedie ďaleko od Madrigalu. Do zničeného kráľovstva Horath, starovekej ríše Thardolin a cez stratené mesto Talendrah. Cez spaľujúce púšte a ľadové pláne. Musíte hľadať odpovede medzi živými a mŕtvymi. Musíte čeliť najmocnejším spomedzi Revenantov, démonickému Skornovi, v jeho bašte Galdon Thor a vyhnať jeho a jeho rod zo sveta ľudí. Musíte uspieť tam, kde Harbinger neuspel. Musíte sa stať Soulbringerom.  • Prispôsobiteľný systém boja a mágie, ktorý môže byť tak jednoduchý, alebo tak zložitý, ako sa Vám páči.
  • Presvedčivý príbeh s mnohými zvratmi Vás udrží pri hre celé hodiny.
  • Dynamická hudba, kvalitný dabing a viac ako jeden možný koniec.

    Jedná sa o digitálnu verziu hry Soulbringer, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách