Soulcalibur 6 [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
59,99 €
Cena bez DPH: 49,99 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 411317
BandaiEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Soulcalibur 6 [Steam] [PC digital]

Vitajte späť na javisku histórie s hrou Soulcalibur 6.
Pri oslave dvadsiateho výročia obľúbenej bojovej hry so zbraňami prichádza nový diel série. Hra sa vracia ku svojim koreňom, ale prináša do súbojov aj nové mechanické vymoženosti.

Hra z tejto série nikdy nevyzerala tak dynamicky a dramaticky, herný zážitok je zosilnený vďaka ohromujúcej grafike. Precestujte charakteristické bojiska zo šestnásteho storočia a zažite boj o dva legendáre meče. Hra ponúka kompletné obsadenie postáv zahŕňajúce obľúbencov Mitsurugiho a Spohitiu, samozrejme sa predstavia aj nováčikovia! Hrateľnosť bola od základov prerobená vďaka novým vymoženostiam ako Reversal Edge System, ktorý hráčom umožňuje nájsť balans medzi útokom a obranou. Po aktivácii tohoto systému môžu hráči nepretržite blokovať útoky a použiť protiútok plnou silou. Tieto taktické možnosti a samotné súboje sú zvýraznené vďaka dynamickej kamere.

Postavte sa počítačom ovládanému AI, vyzvite priateľov, alebo bojujte s bojovníkmi z celého sveta v rýchlych a dynamických súbojoch s úchvatnými vizuálnymi efektmi. Hviezdne obsadenie bojovníkov s rôznorodými zbraňami kombinované s jednoduchým ovládaním znamená, že hru si môžu užiť všetci hráči a okamžite poraziť svojich súperov. • Názov vydavateľa: BANDAI NAMCO Entertainment
 • Názov vývojára BANDAI NAMCO Studios, Dimps
 • Dátum vydania: 24.08.2018
 • Pegi: 16
 • Žáner: Akčná

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)
  Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz alebo ekvivalent
  Pamäť: 6 GB RAM
  Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050
  Pevný disk: 20 GB voľného miesta
  DirectX: Verzia 11
  Zvuková karta: Kompatibilná s DirectX
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Soulcalibur 6, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  CD PROJEKT®, The Witcher®, Geralt® are registered trademarks of CD PROJEKT Capital Group. The Witcher game © CD PROJEKT S.A. Developed by CD PROJEKT S.A. All rights reserved. SOULCALIBUR™VI&©2018 BANDAI NAMCO Entertainment Inc.

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE dabing

  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách