Spacebase: Startopia Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Spacebase: Startopia - PC DVDSpacebase: Startopia - PS4Spacebase: Startopia - PS5Spacebase: Startopia - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
47,99 €
Cena bez DPH: 39,99 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 410999
nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Spacebase: Startopia [Xbox Series X|S]

Spacebase Startopia uchváti hráčov svojou originálnou kombináciou ekonomickej situácie a strategického budovanie ríše v spojení s potýčkami z klasických stratégií v reálnom čase a poriadnou dávkou humoru. Okrem náročné kampane pre jedného hráča a univerzálneho bitevného režimu sú tu tiež súťažné i kooperatívne režimy až pre štyroch hráčov. A keby správa troch palúb vesmírnych staníc, zabavenie ôsmich mimozemských rás a obrana proti nepriateľským votrelcom nepredstavovali dostatočnú výzvu, dynamický rozprávač s umelou inteligenciou sa s vami rozhodne maznať nebude a bude komentovať udalosti sympatickým, no ostrým spôsobom..

  • Kompletne dabovaná kampaň pre jedného hráča s 10 misiami preveria vaše schopnosti veliteľa Spacebase Startopia, zatiaľ čo sa budete snažiť vytvoriť jednu z tých najatraktívnejších obchodných a turistických destinácií v známom vesmíre.
  • Každá z troch palúb bude vyžadovať vaše vodcovské schopnosti, pričom v podpalubí budú všetky kľúčové miestnosti na prežitie, zatiaľ čo zábavná paluba sa bude sústrediť na vašich návštevníkov a flóra a fauna, ktoré sa nachádzajú na biologickej palube, vám poskytnú dostatok zdrojov na prežitie a zároveň poslúži ako domov elegantných dryád.
  • Vyhrajte nad konkurentmi, lebo na vesmírnej stanici nie ste jediní. Sabotujte ekonomiku súperov alebo na ne zaútočte so svojimi machy, riaďte obchodovanie a dávajte pozor na vesmírnych pirátov, ktorí by sa na vašu stanicu radi nalodili.
  • Dynamický rozprávač s umelou inteligenciou "VAL" reaguje na vaše rozhodnutie a je vždy na vašej strane slovom i činom - a občas aj extrémne nekvalifikovaným komentárom.
  • Okrem rozsiahlej kampane pre jedného hráča na vás čaká aj individuálne nastaviteľný režim sandbox, ako aj súťažný a kooperatívny režim až pre štyroch hráčov.
  • Recenzie na Spacebase: Startopia

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.