Spirit of the Island [Steam]

digitálna distribúcia
Cena s DPH
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 442645
MetaEN dabing
Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Spirit of the Island [Steam] [PC digital]

Vo vašej domovine existuje stará tradícia: aby ste sa stali dospelými a dokončili rituál dospievania, musíte sa vydať na cestu objavovania. Vaše dobrodružstvo začína na vzdialenom ostrove hlboko v tropickom súostroví. To, čo bolo kedysi prosperujúcou turistickou destináciou, je teraz odtieňom svojej bývalej slávy: a vašou úlohou je priviesť ju späť k životu! Preskúmajte súostrovie, stretnite sa s miestnymi obyvateľmi a pomôžte im pri obnove turistického raja... zatiaľ čo sa budete snažiť odhaliť tajomstvá svojej minulosti!

UBYTOVANIE NA NOVOM MIESTE
Váš tropický život bude rušný, takže si vezmite nástroje a začnite! Po prvé: budete potrebovať zdroj jedla, miesto, kde môžete stráviť noc, a nejaké zdroje na vybudovanie farmy a naštartovanie vašej tropickej cesty. Na čo teda čakáte – čas na preskúmanie vašich krajín!

MNOŽSTVO AKTIVÍT
V Spirit of the Island je toho veľa, čo môžete robiť! Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete tráviť čas, získate skúsenosti a zlepšíte svoje zručnosti, odomknete nové recepty a stanete sa efektívnejšími vo všetkom, čo robíte, čo vám uľahčí nový život. Spirit of the Island obsahuje 10 jedinečných zručností, ako je poľnohospodárstvo, ťažba, hľadanie potravy, sociálne veci a dokonca aj rybolov, ktorý prichádza ako vlastná špeciálna minihra. Stanete sa skutočným majstrom všetkého?

VAŠA CESTA DO TURISTICKÉHO RAJA
Urobte zo svojho ostrova nielen príjemný domov, ale aj prosperujúci turistický raj s luxusnými obchodmi a pamiatkami. Čím viac turistov získate, tým lepšia bude vaša ekonomika, čo je zásadný krok na financovanie vašich ciest na ďaleké ostrovy. Ako ich však všetkých potešiť a čo predávate vo svojich obchodoch? Tu sa vaše schopnosti budú hodiť! Predávať miestne produkty; otvorte múzeá a ukážte poklad a tajomstvá, ktoré odhalíte počas svojich dobrodružstiev. Stavíme sa, že niektorí z vašich návštevníkov by si mohli kúpiť aj pár kvalitných drevených dosiek, takže sa snažte improvizovať!

NAJLEPŠÍ VÝLET
Každý turista bude mať šancu zamilovať si váš ostrov natoľko, že sa rozhodne zostať, čím sa rozšíri počet obyvateľov mesta. Táto časť je kľúčová, pretože si ich môžete najať, aby za vás robili rôzne veci, ako je starostlivosť o vaše obchody a pomoc pri údržbe ostrova. Urobte všetko preto, aby bol ich výlet fantastický!

SILA DVOCH
Jednou z hlavných funkcií Spirit of the Island je kooperatívny režim pre 2 hráčov, kde môžete robiť... všetko spolu! V online hre budete mať k dispozícii všetky funkcie režimu pre jedného hráča (dokonca aj questy) a bude obsahovať aj svoj vlastný jedinečný príbeh. SOTI tiež obsahuje zdieľanie zdrojov, čo znamená, že niektoré zo zdrojov, ktoré nájdete, môžete preniesť do svojej vlastnej kampane pre viacerých hráčov – aké skvelé je to? Postavte farmu, pestujte plodiny a pripravujte chutné jedlá, postavte obchod a predajte svoje produkty turistom, preskúmajte rozsiahle súostrovie, aby ste našli poklad a objavte tajomstvá tropického raja! Takže pozvite svojho priateľa a začnite svoju kooperatívnu cestu práve teraz!

VELKÉ TROPICKÉ SÚSTROVIE
Spirit of the Island obsahuje 14 jedinečných preskúmateľných ostrovov, z ktorých každý má svoju vlastnú faunu, tajomstvá a nebezpečenstvá. Informácie o tom, kto – alebo čo – obýva tieto ostrovy, sa stratili v histórii, no nájdete tu tajomné jaskyne, ktoré strážia staroveké stvorenia – máte dosť odvahy ich preskúmať a odhaliť v nich tajomstvá? Ak tak urobíte, získate čisté odmeny a pomôže vám to dosiahnuť váš konečný cieľ: odhaliť tajomstvo vašej minulosti.

MIESTNE SPOLOČENSTVO
Súostrovie je plné života! Zoznámte sa s viac ako 14 jedinečnými postavami, z ktorých každá má svoje vlastné odlišné črty a zvláštnosti. A áno, existujú aj možnosti romantiky! V závislosti od vašej postavy si budete môcť robiť romantiku a oženiť sa s rôznymi NPC a nakoniec usporiadať grandióznu svadbu!*

NÁHODNÝ ŽIVOT
Jednou z jedinečných vlastností Spirit of the Island sú udalosti – séria opakujúcich sa udalostí, ktoré sa dejú počas každého herného roka (4 mesiace). Budú v rôznych formách: od narodenín NPC a Dňa oceánu – tradičného sviatku na oslavu zrodenia oceánu – až po vaše vlastné jedinečné udalosti. V meste sa vždy deje niečo zábavné, takže si často kontrolujte kalendár!

 • Názov vydavateľa: META Publishing
 • Názov vývojára 1M Bits Horde
 • Dátum vydania: 16.03.2022
 • Pegi: 03
 • Žáner: Adventúra

  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 10 64 bit
  Procesor: Intel i3 Processor
  Pamäť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GeForce MMX 110
  Voľné miesto na disku: 8 GB
  DirectX: Verzia 10
  Jedná sa o digitálnu verziu hry Spirit of the Island, kód vám bude zaslaný SMS správou alebo e-mailom.


  2022 META PUBLISHING All right reserved

 • TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
  EN dabingDE titulky